Melyik táplálóbb?

Figyelt kérdés

Hozzátáplált baba esetében melyik táplálóbb, a tápszer vagy a bébiétel?

Ha tápszerből 150-et, 180-at eszik, akkor gyümölcsből/főzelékből is ennyi az adagja, vagy több?

Magyarul, ha mondjuk reggelire 180 ml tápszert kap, akkor tízóraira is ekkora mennyiségű bébiételt adjak neki?


2014. dec. 26. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz megmondani mennyiségre! Babától függ hogy mennyit fog megenni. A bébiétel táplálóbb, rostosabb! Én főztem a babámnak és sosem néztem mennyiséget. Kiszedtem a kistányérjába, és addig adtam amíg ette. :) Elég husis úgyhogy biztos elegendő neki, és tudja mennyi kell!
2014. dec. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én se néztem ezt. fozok neki, annyit eszik, amennyit akar.
2014. dec. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Persze hadd egyen a gyerek amennyi jól esik, de azért nem árt egy egèszséges határt húzni már az elején. Ez főként a baba paramétereitől függ. Csak azért ne egyen a gyerek, mert azt gondolja "anya milyen viccesen etet", akár mondókázva, énekelve, mókázva. Különböző hadműveletekkel az én fiam is enne többet, de minek?
2014. dec. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
huh, hát én sose rendeztem "cirkuszt" a gyereknek..mokázva etetni? nem is hallottam még ilyenrol. eszik, amennyit eszik. amikor már nem kell neki simán ellöki a kanalat.
2014. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy egészséges határt? Ne haragudj de egy babát nem lehet túletetni...sem mondókázva sem sehogy. Ha tele a pocak akkor elfordul és nem nyitja a száját. Én egyébként sem bohóckodtam sosem etetés közben. Ha éhes a gyerek akkor eszik annélkül is, ha meg jóllakott akkor már nem fogadja el.
2014. dec. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem táplálóbb a bébiétel mint a tápszer, mindkettő tápláló.
2014. dec. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Igenis túl lehet etetni. Nem egyik napról a másikra, hanem fokozatosan!
2015. jan. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!