Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor adtatok először virslit...

Mikor adtatok először virslit a gyereketeknek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 8. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Fini-mini virlist kapott 1 éves kora után. Más fajtát még nem evett, nem is tervezzük. Ezt is csak ritkán eszi, de nem találtunk 80%-nál magasabb hústartalmút a boltokban. Ha van, érdekelne melyik az és hol lehet beszerezni :)
2015. jan. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lidl dulano sertésvirsli 87% sertéshús. Én csak ezt veszem, ha virslit akarok.
2015. jan. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Off: Lidl-ben és Aldiban lehet kapni fehér kolbászkát, az olyasmi mint a virsli, és azt hiszem 95% a hústartalma.

Nálunk már 10 hónapos koruk körül kaptak virslit.

2015. jan. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szuper, nagyon köszönöm és bocsi az off-ért! :))))
2015. jan. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy éves kora után. Szívem szerint nem adnám neki, de rajong a füstliért, van, hogy kettőt is befal belőle egyszerre (2 éves lesz márciusban).
2015. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
sajnos minden gyereke nagyon szereti...az oviban nagy sláger volt-pedig mi lehet benne..én is megvártam az 1évet
2015. jan. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


11 hónapos a kislányunk és ma pont ezt reggeliztem és úgy eszembe jutott h mikor kaphatna. Mondjuk ez csak vmi auchanos olcsó virsli, úgyh ezt nem adnám neki de én meg csak ezt szeretem. Nemsoká akkor én is megpróbálom, de vmi jobb minőségűt :)

2015. jan. 8. 14:03
 8/8 anonim válasza:
Másfél évesen már evett virslit, ezt a pulykahúsból készültet, ami még viszonylag megbízható. Ha lehet én nem adnék semmi ilyet, csak olyat amiről biztosan tudom, hogy igazi.
2015. jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!