Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Milyen üveges bébiétel márkát...

Milyen üveges bébiétel márkát részesíted előnyben? Alnaturáról vélemény?

Figyelt kérdés
2015. jan. 8. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nemreg hivtak vissza egy csomo termekuket. En Hippet veszek, neha Kecskemetit.
2015. jan. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hippet veszek vésztartaléknak, összetevőket szoktam elolvasni, még ez tűnt legjobban, de nagyon íztelen,így szinte mindig fel kell turbóznom a főzelékeket valamivel. Az édes dolgaikat megeszi magában is a lányom.
2015. jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves 2! Megkérdezhetem, hogy mivel turbózod fel őket? :)
2015. jan. 8. 16:10
 4/11 anonim ***** válasza:

A Hipp nekem drága volt, így én csak Kecskemétit vettem.

Néha 1-1 üveg Univert, de az nekem nem volt szimpi.

2015. jan. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Babydreamet szoktam venni a rossmannban, jó árban vannak, van köztük bio-s is, azokban nincs se só se cukor nem úgy mint a kecskemétiekben.
2015. jan. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hippet nem eszi meg a gyerkőc. Valóban förtelem. Kecskeméti egy fokkal jobb (Hipp gyártja) és az Univer sem rossz. Szeretjük a Nestlét is, de az csak a Müllerben van. Babydream valóban jó, semmi gond nincs vele szerintem.

Ovkoból csak gyümölcsöt vettem, azzal nincs gond, de sok közte a cukrozott. Haméból szintén csak gyümölcs, ami 100% gyümölcs, mert a többi szintén cukrozott.

Tescoban kapható Dinky-ről nem tudom milyen, az nem nyerte le a tetszésem

Szóval egyébként szerintem a Kecskeméti egyenértékű a Hippel, csak olcsóbb.

2015. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
babylove (DM) volt leginkább, az Alnaturat csak párszor próbáltuk, de valamiért nem jött be. A babydream gyümölcsöseiből vettem most többet, jó áron volt és a gyerek is szereti, de csak vésztartalék igazából. Ha mégis konzerv komplett ebéd, akkor babylove vagy kecskeméti.
2015. jan. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok, fűszerekkel, sajttal, plusz zöldséggel, sajőt főzelékkel turbózom fel, pl. ha maradt egy kis saját főzelék, ami nem elég egy étkezésre akkor rakok hozzá egy ízben passzoló üveges kaját.
2015. jan. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Alnatura, Babylove vagy Alete (Nestlé - Müllerben kapható). Jó minőségűek, áruk is normális, a Hipp szerintem iszonyú drága.

Ezekben nem nagyon van plusz cukor, míg az Univerben, Kecskemétiben igen.

2015. jan. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hamanek.Gyömülcsösei 90% gyümölcs ellenben a többi 50-60%val

Univer büdös és nem is eszi meg csak a bolognait meg a gyümölcsöket.

Alnatura túl van árazva.

2015. febr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!