Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyokúránál, amikor főleg a...

Ré a napisten kérdése:

Fogyokúránál, amikor főleg a gyümölcsökre támaszkodok, szabad tejet inni?

Figyelt kérdés

#fogyókúra #gyümölcs #tej #gyümölcsös fogyókúra #mit szabad mit nem?
2015. jan. 5. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokan leszólják a tejet, de alig van benne kcal, szóval szerintem igen.
2015. jan. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egy liter tejben kb 600 kalória van,és egy embernek 1500-at megkéne ennie-innia minden nap,

-na akkor vajon lehet e egy kis tejcsit inni ?

2015. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
NEM! Az allati tej eleven baromi egeszsegtelen, de ha fokent gyumolcsokre tamaszkodik a diets akkor nem javasolt a tej. Persze a te dontesed, de en meg nem innam.
2015. jan. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A tej az egy nagyon kritikus pont, ha az étkezésről van szó. Sokan leszólják, néhány dietetikus is ellene van, viszont van aki szerint szükséges naponta fogyasztani tejterméket, tejet bármilyen formában. (a mértéke nem jut eszembe, elsőre a 2-3 deci ugrik be)

Én diétáztam, 10 kilót adtam le és tartom is. Az első 2-3 hónapban csak natur joghurt formájában fogyasztottam tejterméket, de visszaálltam az előtte is fogyasztott házi tehéntejre. Háztól hozom el a friss tőgymeleg tejet. Egy litert, hetente egyszer. 4 napig fogyasztom. Vagy müzlivel, vagy turmix formájában. És igazából nem bánom. Nincs tőle semmi bajom, nem hízom tőle továbbra sem. A zsírtartalma tény, hogy magasabb, mint mondjuk a bolti 1,5%osnak, de több köze is van a tejhez, mint annak. A zsírra viszont szüksége van a szervezetnek, a nőknek egyébként főleg. Sőt, a friss tejből kicsapódott tejszínt van amikor leszedem és felverem habbá (1 literből kb. 1 deci jön le). A gyümölcssalátára. Össze sem lehet hasonlítani a bolti tejszínhabbal. Szóval én nem mondom azt, hogy nem szabad, de azt sem, hogy igen. Te érzed, hogy belefér-e. Ha szereted a tejet, akkor idd, de mértékkel. Ennyi.

2015. jan. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mértékkel -bármit. :)
2015. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!