Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Minden új ételt kell csak...

Minden új ételt kell csak magában is adni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha pl. a babának fokozatosan adtam krumplihoz a sütőtököt, és eljutottunk oda, hogy kb. 80% tök, 20% krumpli, akkor a tök már bevezetettnek számít, vagy adjak neki egyszer csak tököt?
2015. jan. 15. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez már bevezetettnek számít.


A lényeg, hogy soha ne adj együtt több ismeretlen ételt neki.

Vagy is ha a krumpli már megy, akkor ahhoz adhatsz 1+ ujat. Ha pl krumpli, répa már megy együtt több mint 1 hete akkor akár ahhoz is lehet egy harmadikat keverni, elöször kis mennyiségben, majd fokozni.

A lényeg ha valamire alergiás, vagy nem szereti, vagy vissza jön, akkor azt tudjad egyböl, hogy mi.

2015. jan. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem nem kell. Az már be van vezetve. Mikor a babám már ette az almát, meg a krumplit és utána szinte mindent ezekhez keverve adtam neki. Tehát nem is kóstoltattam vele magába céklát vagy karfiolt, husit hanem kevertem neki.
2015. jan. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!