Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elkezdtük a hozzátáplálást,...

Ha elkezdtük a hozzátáplálást, mikor érdemes neki az ételt adni:evés előtt, vagy után? És az új ízt magában kell odaadni neki először?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra,hogy holnap répát akarok adni neki.Csak simán a répát adjam,vagy krumplival keverve?
2010. máj. 23. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Etetés előtt kell megkínálni pár kiskanállal,de először csak egyfajtával kínáld mert ha nem bírná és kihányná akkor nem tudnád eldönteni,hogy melyiktől van.Ha már jól ismeri egyenként a zöldségeket és gyümölcsöket és bírja is őket akkor már keverheted is!
2010. máj. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha csak meg szeretnéd a babáddal kóstoltatni, akkor azt teheted akár evés előtt, akár két étkezés között.Ha viszont étkezést szeretnél kiváltani, akkor evés előtt kínáld meg.

A gyümölcsöket általában magában kóstoltattam, de a zöldségeket nem minden esetben.Először bevezettem a burgonyát (de azt sem magában, mert túl fojtós lett volna), hanem gyümölccsel kevertem.Majd a burgonyához vegyítettem a későbbiek során azokat a zöldségféléket, amiket önmagában azért mégsem adtam volna neki.Gondolok így pl. a céklára, zellerre.Tehát azokat, amiket én is csak mással ennék meg.De!Amikor azért már elég sok mindent evett, válogattam, hogy az újat mivel keverem.Úgy kutyultam, hogy az új ízt természetesen érezze.Az domináljon.

2010. máj. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!