Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Anyukák, ti soha sem adtatok...

Anyukák, ti soha sem adtatok cukros teát (vizet) egy év alatti babátoknak? De őszintén!

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 20:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%

Adtam.

Cukros kamilla teát, mert nagyon szorulása volt, ezt a doki és a védőnő is ajánlotta. Meg is oldotta a problémát.

2015. jan. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Adtam ha szorulása volt(cukros kamillát) édesköményt az elején és ha sokáig vagyunk távol, utazunk kap xilittel készített csipkebogyóteát, de az is éppen hogy édes.Amúgy rendes gyümölcsből főzök neki teát az elég édes.Vízből teából ugyanannyit iszik.
2015. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
44%

Nem. Az én tejfogaim gyerekkoromban az agyoncukrozott teától fekete kis csonkok lettek elől, úgyhogy ebben nagyon szigorú voltam.


Egyetlen egyszer volt kivétel, de az sem cukros tea. Az első gyerek 5 hetesen szopisztrájkolt, undorodva fordult el a mellemtől egyik szoptatásról a másikra. Persze az éhségtől üvöltött, nem tudtam mi baja volt (nem használtam más szappant, dezodort).

Aztán a következő szoptatáskor kevertem egy kis cukros vizet, beledugtam az ujjam majd a gyerek szájába, aki lelkesen nyalogatta. Bekentem a cukros vízzel a mellbimbóm, aztán a nagy lefetyelés közben bedugtam a gyerek szájába, megeredt a tej, ő meg nyelte... Ez az egy alkalom volt, a második gyereknél meg egyszer sem.

2015. jan. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

9-es: mert ha a babád semmi mást (még a gyümölcslevet sem!!) nem hajlandó inni, és mindnennap órákig nézed a könnyes szemét ahogy kakilni szeretne, megesik rajta a szived.

adtam neki tegnap is ma is, most mar jobb a szeklete. ezert kerdeztem hogy mennyire gáz vagyok.

de természetesen erőlködöm tovább a többi verzión, csak szerettem volna hogy egy kicsit pihenhessen.

2015. jan. 20. 23:49
 15/18 anonim ***** válasza:

Hmmm érdekes... azt írtad őszintén!

Leírtam, hogy nem adtam,erre 0%, majd még meg is szólítanak, hát mit mondjak.

Nem volt erre példa, amit te írtál! a leghosszabb nem kakiklás 4 nap volt, de akkor sem adtam neki.

Sem az én fejemben nem fordult meg és ilyen javaslatot sem kaptam senkitől (gyerekorvos, védőnő), hogy cukros vízzel próbáljam meg, pedig kérdeztem, hidd el!

2015. jan. 21. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Jah és nem írtam, hogy gáz vagy...csak a kérdésedben oly "bőven" kifejtetted, hogy mit szeretnél, hogy arra válaszoltam!

De ismétlen én kérek elnézést, ha belegázoltam a lelkedbe!

2015. jan. 21. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
én nem pontoztalak le ezen ne borulj ki :) nekem minden valasz hasznos es nem keverem a lajk gombbal.
2015. jan. 21. 07:19
 18/18 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat, MINDENKINEK ment a zold kez.
2015. jan. 21. 07:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!