Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Tejmentes puding 7 hónapos...

Tejmentes puding 7 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Ma gondoltam csinálok pudingot,kis nasinak. Mivel a nagyobbik fiam tejfehérje allergiás,így általában neki vízzel vagy tápszerrel vagyok kénytelen megoldani a helyzetet. Kérdésem az lenne,hogy a 7 hónapos picinek is adhatok belőle? A puding összetételében a kukoricakeményítő,konyhasó,aromák,színezékek szerepelnek,de a csokisban pedig kukoricakeményítő,zsírszegény kakaópor,aromák,étkezési só.
2015. jan. 21. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még nem adnék, de nagyban függ attól is hogy egyébként hol tartotok a hozzátáplálásban?
2015. jan. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Ő üveges bébiételeket eszik,és abból a 6 hónapos kajákat,jövő héten lesz 7 hónapos,pontosabban. Pudingot most elvetettem,csinálok neki almás zabpelyhet :)

2015. jan. 21. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam most 14 hónapos, de szinezéket, aromát, és hasonlókat nem adok neki, sőt mi sem esszük. Annyi más egészséges finomság is létezik puding helyett, pld natur joghurt gyümölccsel.
2015. jan. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Tudom,csak a tesója tejallergiás,és ő is mutatta a tüneteket,amikor megszületett,így a gasztro orvos mondta,hogy 1 éves koráig mellőzzük a tejtermékeket nála

2015. jan. 22. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!