Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 4 honapos babamnak kezdenem...

4 honapos babamnak kezdenem az alma kostolast. A tapszer elott vagy utan kostoljunk?

Figyelt kérdés
En tapi elott probalkoznek az uj izzel, hiszen akkor meg ehes es erdeklodo. Ha belakik a tapibol (valtozo hogy epp mennyit eszik egyszerre), nem hiszem, hogy kellene neki meg mas. Milyen ervek szolnak a a tapszer elott vagy utan valtozat ellen/mellett? Koszonom a valaszokat elore is!
2015. jan. 28. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
én is étkezés előtt adtam, utána tápszerből amennyit még megevett. Kóstoltatásnál mindet beverte, később már csak 20-30ml-t és aztán ki is váltottunk egy étkezést gyümölcs+gabonapéppel, vagy tejpéppel. 4 hónál kezdtük, ez volt a sorrend, csak barackkal, nem almával a székletlazítás miatt.
2015. jan. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is előtte adtam.
2015. jan. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a megerositest!!! Igy fogom tenni! :)
2015. jan. 28. 19:36
 4/8 Ditta323 ***** válasza:

Asszem most le leszek pontozva.

Lányom anyatejes 4,5 hós és adok neki almát, hipp-es termékeket... Két étkezés közt vagy egy almát tol be vagy fél üveg hipp-es cuccot. Viszont egy nap csak egyszer kap.

2015. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Részemről nem leszel lepontozva tuti :)

Én is adtam elszórva két étkezés között is, de azért nem szerencsés szerintem, mert a cél az étkezés kiváltása lesz és én azt a folyamatot követtem, amit elsőnek leírtam. A gyümölcs önmagában nem elég egy étkezés helyett, így tud enni rendes időben is rendes adagot is akár tápszerből/tejből, de nem az a cél hosszú távon, hogy közönként gyümölcsözéssel kibővíteni a napi adagot.

Én legalábbis ezt a logikát követtem és tartottam, de tuti nem csinálsz rosszat köztes kóstoltatással sem, ha bevezetni akarsz, csak az nem a kiváltást építi fel.

2015. jan. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ditta323 ***** válasza:
Köszi 😊 csak azért irtam, mert vannak a csak anyatej semmi mást vallók akik nem hiszem, hogy jó szemmel nézik. Nem akarom még kiváltani még, de majd a kisasszony eldönti😊
2015. jan. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia! én tápi előtt kezdtem vele, almával. már most ott tartunk, hogy eszik: almás.- őszibarackos.-sütőtökös.-bébiételt. megeszik egy teljes üveggel és nem mindig kell neki már a tápi. (4hós múlt)
2015. febr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az én kislányom 2 hónapos,és kifacsarom az alma levet picit hígítom vizzel és imádja. :)
2015. febr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!