Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Első csirkemáját bevezethetem,...

Első csirkemáját bevezethetem, ha nem csibéé, ahogy a neten javasolják, ill a baba épp enyhén meg van hűlve, taknyos?

Figyelt kérdés

ha igen, milyen receptet javasoltok, amivel a legbiztosabban megeszi?

mert a marhahúst is be akartam vezetni (üveges bébiétel)de annyira intenzív az íze, zamata, szerintem azért nem eszi abszolut


2015. jan. 31. 09:46
 1/1 anonim ***** válasza:

nem csibéé? most komolyan, ki vágna le egy csibét azért, hogy te annak a máját add a babádnak? hol olvastál ekkora sületlenséget? :) csirkemáj az csirkének a mája...

attól, hogy meg van hűlve is kell ennie, nyugodtan folytasd a hozzátáplálást ha jó az étvágya.

azzal eszi meg legbiztosabban amit szeret, hiába írom, hogy enyém mit szeretett...

2015. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!