Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet higy nem ugy mozog...

Panka29 kérdése:

Baj lehet higy nem ugy mozog a baba ahogy eddig?

Figyelt kérdés
Aggodó tipus vagyok! Mintha mostanában másképp mozogna a baba ugytudom leirni mintha ütögetne de épp hogy érzödik! Van amilpr egy picit erősebb! Holnap megyek ultrahangra! Ismerőseim nyugtatnak hogy minden oké! 20 hkm
2014. aug. 26. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet. Változhat a mozgása is és a te érzékenységed is. Eddig hogy érezted?

Én egyébként a 21. hétig semmit nem is éreztem.

Nekem mikor ilyen borús az idő akkor kevesebbet mozog, bár ő már nem is nagyon fér el. 35hkm

2014. aug. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eddig iyesmi volt a mozgása ilyen ütögetős de erőteljesebb!
2014. aug. 26. 18:29
 3/9 anonim ***** válasza:
ilyenkor még forgolódnak, lehet olyan pózban van hogy nem érezni erőteljesen az ütést
2014. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

a 20. héten még alig éreztem kis kaparászást. Ilyenkor még van elég heéyük úgy mozogni, hogy ne mindig érezd ugyanolyan intenzíven.

Az én csöppen egyébként ilyen esőre álló időben teljesen elvonult mindig és csak este jelentkezett be amikor lefeküdtem.

2014. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem nyugodj meg, nincs semmi gond. Engem is "ütögetni" szokott a törpe, de mostanában annyira nem aktív mint pl a múlt héten :)

20 hkm

2014. aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia

miota ilyen hideg van ,az en babam mozgasa is megvaltozott!

23hkm

2014. aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ők is érzik a frontot. :)

Nekem is mindig mikor változott az idő hidegről melegre vagy épp fordítva kevesebbet is mozgott a babám, én is pánikoltam aztán megnyugtattak. :)


Minden terhesség más. Valószínüleg a front miatt van, ha más panaszod nincs! :)

2014. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Aranyosak vagytok! Boldog babaváràst!
2014. aug. 26. 20:00
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet csuklik a kis draga :) egyebkent szinte biztos vagyok benne, hogy a front miatt mozgolodik most kevesebbet! :) engem is beijesztett tobbszor, hogy alig mocorgott.. Es mindig frontnal csinalta :) ne aggódj..

Lesznek meg olyan boxolasok meg fordulasok, hogy hajjaj :D

Most nekem is nyugis, kevés a helye, de remelem azert is mert rapihizik h lassan jojjon kifele :))

2014. aug. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!