Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Masnak is fajt mar ahogy a...

Emese19 kérdése:

Masnak is fajt mar ahogy a baba nekinyomja magat a pocaknak?

Figyelt kérdés

Ma vagyunk pont 29 hetesek.

Ma ejjel ugy nekinyomta magat a dragam a pocimnak, h felig opdalt felig haton fekvesbol hirtelen mozdulni sem birtam.A hatamis hirtelen gorfsbe allt, meg a hasam aljan ugy feszitett h csak na.Aztan sikerult a hatamra fekudni, akkor kezdett mulni.

Masnak is volt mar ilyen h fajt?

Masik kerdesem h hetfo ota elegge kemenyedik a pocim, egesz nap fekszemaz oldalamon, 3x2 magne b6-ot szedek. Mit csinaljak h ne kemenyedjen ennyire?


2014. szept. 12. 08:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Jaa es ezt 2x egymas utan megcsinalta fel oran belul. Olyan nagy dudor lett a pocimon a koldokom felett jobb oldalt, ennyire meg nem feszitett, maskor kisebb dudor szokott lenni akkor nemis fajt inkabb kellemetpen volt es feszult a hasam aljan.
2014. szept. 12. 08:25
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is mostanság kezdte el csinálni, hogy annyira kifeszíti magát, hogy már fáj. Nekem főleg üléskor, félig ülő-fekvő helyzetben csinálja. Illetve ha pl. ülök egy 15-20 percet és felakarok állni, akkor nem tudok jó pár másodpercig felegyenesedni, mert nagyon lent van a baba, és fáj-feszit-kemény a hasam, és pár lépés után, kezd engedni a feszítésből.

Nekem a magne b6 semmit nem ért. Én Magnerotot szedek, abból viszont elég a nap kb 2-3 szem.

2014. szept. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor szted nem gond h meg a derekamis rendesen begorcsolt tole? Hasamat is nagyon feszitette. En is szoltam a dokimnak h kene valtani m ez nem vmi jo, en a magnesii citritet hallottam h nagyon jo, de azt mondta h ugyanaz a ketto (amit azert nem hiszek m a magme b6ban elvileg ez a citricii nincs benne). Ti mennyi idosek vagytok?
2014. szept. 12. 08:43
 4/9 anonim ***** válasza:
A citrici csak markanev, nem hatoanyag.
2014. szept. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 7végén leszünk 27 hetesek:) Nekem nem is "fáj" ha kinyomja magát a baby:) Feszül,húzódik,nem is találom a megfelelő szót rá:) Viszont nagyon aranyos mikor így kinyomja magát:) A párom nagy meredt szemekkel néz,hogy úúúr isteeen:D

Én is keményedek,viszont én nem minden nap,én magnéziumot iszok rá,pezsgőtablettát,nekem az nagyon beválik,utána semmi bajom jó sokáig:) A dokim azt tanácsolta,hogy ne tegyek hirtelen mozdulatokat és nem fogok annyira keményedni! Meglátjuk:)

Boldog babavárást:)

2014. szept. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:)

Azt akartam írni, hogy "nekem is fáj" Nem azt hogy "nem is fáj" Elnézést:)

2014. szept. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Kedves utolso mennyi pezsgotablettat iszol egy nap 1-et, 2-t?

2014. szept. 12. 11:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát igazából szükség szerint iszok,de 2-nél többet soha eddig nem kellett innom egy nap!

Talán azért jó mert hamarabb oldódik a szervezetben mint a hagyományos tabi. Egy próbát megér!:) Próbáld ki:)

2014. szept. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi, kiprobalom sztem!
2014. szept. 12. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!