Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nem akar enni pépet a 7...

Nem akar enni pépet a 7 hónapos babám, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Akármit készítek neki max 5-6 kanállal eszik belőle,de ha cicit adok neki azt eszi. Próbáltam mindenbe tejet tenni úgy se fogadja el. Ebből lehet baj. Az alsó két foga már fehérlik és talán a helye is kint van,de nem vagyok benne 100%-os.
2015. febr. 1. 10:54
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
Ne adj neki cicit... Adsz neki pépet eszik 6 kanallal, ha nem ker többet akkor kb fel óra múlva ujra kínálod. Igy megtanulja majd higy pépet eszik met nincs cici utána ha nem kéri. Éhes lesz igy meg fogja enni. Az en lányommal is ezt csináltam bevált :) próbáld közben picit elterelni a figyelmet , adj neki egy kanalat, vagy kapcsolj neki mesét :)
2015. febr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én babám is ilyen; vhogy nem igazán szereti a pürés, pépes ételeket. Nem tudom hogy álltok a hozzátáplálással, nálunk az válik be, h minden gyümölcsöt, zöldséget párolva, megfőzve adok neki. A tejpép egy ideje egyáltalán nem megy. De mivel ő is szopizik még, emiatt nem aggódom.
2015. febr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam h kicsi darabokban adom neki a párolt zöldséget, gyümölcsöt, így megeszi.
2015. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!