Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor kezdted a kostoltatast?...

Mikor kezdted a kostoltatast? Miert pont akkor? Mit adtal eloszor a babadnak?

Figyelt kérdés
2015. márc. 13. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:

4 hónaposan, mert fogyott a tejem, és kellett mellé tápszer kiegészítésnek.

Nyers répalével kezdtem, majd almával.

2015. márc. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első baba: 4,5 hósan, mert megjött a mensim és azonnal el is apadt a tejem emiatt. Tápszeres lett, ami viszont fogta a hasát, így székletlazítónak kezdtem a barackokat meg a szilvát, után alma, répa, meggy, krumpli keverve a gyümikkel... szép sorban mindent. Nem volt gond, mindent imádott

másodiknál: ugyanez, csak 4 hósan jött meg-apadtam el.

2015. márc. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
5 hónaposan kezdtem almával aztán szépen fokozatosan.. 7 hós anytejes baba..Nem volt különösebb oka igényelte.. a kekszet anyatejjel kevertem és kanalazva adtam neki azóta imád kanállal enni :)
2015. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hat hónaposan, almával kezdtem a kóstoltatást. Tejem volt bőven, de a védőnő rágta a fülemet, hogy kezdjem el időben hozzászoktatni az ízekhez, mert különben válogatós lesz. Igaz, sokkal kényelmesebb lett volna még egy-két hónapig kizárólag anyatejjel etetni, de mégis beadtam a derekam. Már két éves, és jóízűen eszik mindent. Nem válogatós. (Anyatejet is kap még reggelente...)
2015. márc. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6 hónaposan,anyatejes gabonapéppel. nem volt oka,csak,hogy szokja a kanalazást,a más állagot
2015. márc. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 hósan kezdtem. tápszeres volt a fiam. azt hittem 4 hósan kell, de szerencsére a védőnő az 5 hót javasolta. főtt répa pürével kezdtem.
2015. márc. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!