Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ha az almától megy a hasa...

Ha az almától megy a hasa mivel kezdjük a kóstoltatást?

Figyelt kérdés

Próbáltuk főzve, párolva, bébiételből, de szerintem ettől megy a hasa, és durrog nagyokat.

Mivel váltsuk ki az almát?



2014. szept. 18. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Krumpli és répa szerintem
2014. szept. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd a gyümölcsöt és krumpli, sütőtök, répa (enyém utálja, de hátha).
2014. szept. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából 4 hónaposak vagyunk, de 4 hetes korától csak tápszeres és nagyon sokat enne, 170et eszik 3 óránként, naponta 6szor és már most 7kg, pedig 2800 gr-mal született egy hónappal hamarabb. Havonta 1 kg simán hízik és még néha látom hogy ez a kaja is kevés neki, mert nagyon sír amikor kifogy az üvegből.

A védőnő és a doki javasolta, hogy kezdjünk kóstolni, csak hát az alma annyira nem jött be.

2014. szept. 18. 09:23
 4/6 anonim ***** válasza:
A súlya miatt ne aggódj, az én 3 hónaposom is 7kg. Szerintem is krumpli, répa.
2014. szept. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valami növekedési ugrásban van, azért enne olyan sokat, bár az enyém is naponta 5x150ml+5kanál tápszert evett 4 hónaposan. Ő kb. 8kg volt akkor.


4 hónaposan én tejpéppel kezdtem igazából, Milumil HA vaníliással és alma-banán pürével. Utána krumpli+tápszer, aztán krumpli+filézett paradicsom stb.

Az almával magában még most is van gondunk, mert bukik tőle. 6,5hónapos

2014. szept. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi. Az én fiam is napközben 5ször 150ml víz+5kanál tápszert eszik, plussz még éjszaka egyszer.

Csak furcsa, mert a lányom 1 évesen volt 7,5 kg :)

2014. szept. 18. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!