Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan kezdjem a kóstoltatást?

Hogyan kezdjem a kóstoltatást?

Figyelt kérdés

Almával szeretném kezdeni, finom édes :)

Mivel reggeé 5-6 körül eszik és aztán már csak 9-10 körül, úgy döntöttem,hogy a délutáni etetés előtt kellene megkezdeni a kóstoltatást. Ez kb 3-4 körül van.

Azt tudom,hogy eleinte egy kiskanállal, aztán 2, majd 3. De meddig kell adni csak a levét és aztán a pépet (reszelővel lenne pépesítve).


2014. márc. 10. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Délelőtt kezd, ne délután. Ha valami probléma van, az ne éjszakára essen. Én a reszelt almához kevertem egy kevés kekszet, úgy adtam neki. Az édes alma is savas, kevés baba szereti. Csak levet soha nem adtam nekik. Először egy kanállal, majd legközelebb annyit, amennyit megevett.
2014. márc. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első nap kell a levét adni, aztán már lehet pépet. Jobb délelőtt kezdeni a kóstoltatást, mert ha problémát okoz az étel, nem az éjszakai alvás rovására megy. Az én lányomnak például nagyon megfogta a székletét az alma. A reggel 9-es evés előtt is adhatod az első falatokat.
2014. márc. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!