Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Jártatok úgy, hogy otthon...

Jártatok úgy, hogy otthon készített kaját kiköpte, a boltit meg csak úgy falta?

Figyelt kérdés
Tényleg kicsit más az íze egy kicsit a kettőnek az igaz,pedig ugyanaz. :s
2015. márc. 21. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
igen, ki tudja milyen adalekanyagtol a boltit jobban eszik...epp ezert a lanyomnak csak hazi kosztot adok, megeszi joizuen, de megis a tejpep a kedvence...persze bolti az is....de legalabb a fozeleket magam keszitem.
2015. márc. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

A lányom ilyen volt. Aztán 11 hónaposan meg fordult nála a kocka, onnantól csak azt ette, amit én főztem.

A mai napig jó étvágyú, nem válogatós gyerek. Most 4 éves.

2015. márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Fiunknak volt néha olyanja, hogy amit addig jóízűen evett, egyszer-egyszer nem kérte. De nem csak itthoni étellel jártunk így, hanem üvegessel is. De szerintem ez természetes, én sem eszek meg mindig mindent ugyanolyan kedvvel, van, amikor egy amúgy szeretett étel nem esik jól vagy nem kívánom, pedig finom is, szeretem is. Ez sokszor kedv és ízlés dolga, amikkel már babaként is rendelkeznek a gyerekek.
2015. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
58%

Tedd a hazit a bebieteles uvegbe.

Nalunk bejott 😊

2015. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nálunk szerencsére fordítva van :)
2015. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4-es: avent pohárba adom,abba melegítem neki. szóval elvileg nem lát különbséget,csak az ízben. amit főzők azt kiköpi egy gá-val (szerintem ez a bébi fúj) a boltit meg úgy falja, szerintem neki 2 üveg lesz már egy evés.kicsit más az íze a kettőnek,de nem tudom,hogy másfajta édesebb alapanyag,vagy van benne más is,mint amit írnak pl. ízfokozók
2015. márc. 21. 21:23
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy ételnél nemcsak az íz fontos, az állag is. Lehet nagyon szétfőzöd vagy épp nem főzöd meg jól, tapasztald ki.
2015. márc. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az én kislányom is ilyen volt egészen ez előtt egy hétig. nem tudom, hogy mi változott meg, én már mindent próbáltam. beletettem az általam főzött ételt a babakajás üvegbe, aztán kevertem a kettőt...stb., de semmi nem vált be. nekünk az idő az ami bejött :) sokszor próbáltam kisebb adagokat főzni, kínáltam, rendszerint kiköpte, aztán most már elfogadja, úgyhogy 1 hete főzök neki :) ez tartott 4 hónapig. kitartás, egyszer csak kénytelen lesz megenni a főztödet.
2015. márc. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen én is kevertem.ha nagyon kicsit teszek,mondjuk egynegyed otthonit a 3/4-ed boltiba akkor. többnél már nem eszi meg
2015. márc. 22. 14:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen. Mi sokat utazunk, szal nem játszott, h az üveges bébiétel az ördög műve, mert ha az van, akkor az van. Viszont, ha itthon vagyunk, szívesebben főzök neki én, azt meg kiköpte. Na, akkor döntöttem úgy, h tosszák meg, h csak egy icipici sóval szavad főzni, semmi fűszer: azóta kakukkfű, bazsalikom, szerecsendió játszik, és tádámm, megeszi!
2015. márc. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!