Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Azt honnan tudom, hogy egy...

Azt honnan tudom, hogy egy etkezes ki van valtva? Honnan tudom, hogy az a mennyiseg, amit megevett, eleg-e neki?

Figyelt kérdés
5.5 honapos a babam, tegnap pl megevett 140 gramm gyumolcsot, utana pedig mindket mellbol szopizott meg. Egy ekkora babanak mennyi az adagja? Kb 7.3 kg
2015. ápr. 22. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elégnek kell lennie a 140 gramm gyümölcsnek. Mennyit szopizott még? Vagy csak ivott? Az adagot nem lehet behatárolni, mert nincs két egyforma baba. Mióta keztétek a hozzátáplálást?
2015. ápr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Adagot nem tudnék írni mert az én gyerekem sosem evett ugyanannyit. Én főztem/turnixoltam neki, így nem is mértem soha. Onnan tudod, hogy már nem fogad el többet. :)
2015. ápr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha igény szerint szoptatsz, akkor lehet, hogy csak onnan, hogy a nagyjából bevált időközönként nem kér (jelentkezik, jelzi: pl. bújik) szopni - és simán lehet, hogy már többször fog kérni enni egy nap elvileg elég adagokat, mire egy szopit is elhagy. Minden baba-mama más, én nem mér(t)em az adagokat, ha láttam, hogy éhes maradt, kapott még - aztán meg van, amelyik nap extra jó étvágyúak, van, amikor meg pl. fogzanak és akár hetekig alig fogy valami.
2015. ápr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azé n 8 hónaposom 8 kg, 180 grammokat eszik...biztos hogy elég neki a 140 :) amúgy meg ne az adagokat méricskéld, hanem fogadd el ha nem kér többet, mert akkor jól lakott :)
2015. ápr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
változó...van,hogy 120at eszik,van,hogy 220-at. én mindig szoptatom ebéd után,pár tíz ml bármennyi után lemegy,hiszen iszik. mindkettőből egy kevés. szerintem nálatok is már inkább ivás a tej.
2015. ápr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sosem mertem meg le, tegnap is csak azert, mert rengetegnek tunt, es kivancsi voltam, hogy mennyit hagy meg belole, de megette az egeszet. En is fozok neki, nem uvegeset kap. Nem tunt esnek utana mar, de mivel az utolso falatot is megette, igy nem tudtam, hogy enne-e meg. Meg a vizet nem fogadja el, igy gondoltam megszoptatom, es nagyon mohon evett, mindket mellemet kiszivta. 4.5 hosan kezdtem a kostoltatast, de normalisabb adagokat csak kb 2 hete eszik.
2015. ápr. 22. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!