Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mikor hagytad hogy próbákozzon...

Mikor hagytad hogy próbákozzon kanállal enni? Milyen korban, napi hányszor gyakoroltad vele a pohárból ivást?

Figyelt kérdés

részletek is érdekelnének


mit adtál neki először és később hogy kanállal önállóan egye? minden áldott nap egyszer, vagy milyen sűrűn? evés előtt, után, v két étkezés között?

pohárba gyümölcslé pl? napi egyszer engedni próbálkozni, vagy többször is?

(már csak az átöltözési, takarítási macera miatt is érdekelne, a tanulási hatékonyság mellett..)


2015. ápr. 23. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Amikor már az asztalnál ült az etetőszékben, és etettem kanállal. Akkor már az ő kezébe is adtam kanalat, és próbálkozott vele. Nem zavart, hogy az étel fele mellé ment, még akkor sem, amikor már evett egyedül.
2015. ápr. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igy van, mihelyst ult a szekeben adtam neki kanalat. Egy eves kora korul mar a foetkezeseknel amikor ult a szekeben adtam poharba inni neki, eleinte csorgott mindenfele de 15 honapos koraban onalloan evett icott egyedul. Nem nagy muveszet, hamar megszokjak. Foleg ha erdekli is a gyerkocot, az enyemet nagyon erdekelte. A cumisuveget utalta sose ivott szinte belole. Hamarabb csoros itatobol, vagy szivoszalas itatobol. Ja meg kubus flakonokbol, kulacsokbol. :-)

Foetkezesekkor adj neki poharat. Ha eteted adj a kezebe kanalat es probalkozzon. :-)

2015. ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!