Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 7 honapos kisfiam nem hajlando...

7 honapos kisfiam nem hajlando semmilyen mas teat meginni csak a kamillasat. Pedig mar sokfelet kiprobaltunk! Igaz az hogy nem szabad tul sok kamillateat adni a babanak?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 30. 11:08
 1/6 anonim válasza:

Az én kisfiam sem akarta csak a kamillásteát.Kb.1,5 vagy 2 éves kortól megkóstoltattam vele a gymermekteát,ami nagyon ízlett neki.Aztán egyre több félét vettem neki.Ezen ne aggodj,mert a kamillatea nagyon jó több szempontból is.

Remélem tudtam segíteni.

2015. ápr. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tudom miért adnak Magyarországon teát (igen tudom...alig van szine, felhigitott..stb stb) teát a babáknak. a korulottunk levo országokban sehol nem adnak teát (Franciao, Svájc, Ausztria, Anglia- ezekkel az oprszágoklkal kapcsolatban van tapasztalatom)
2015. ápr. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A legjobb szerintem is az lenne, ha vizet kapna, nem teát. És semmilyen gyógyteából senkinek nem jó egy nap sokat inni.
2015. ápr. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Itt most nem az a kerdes hogy mit lenne jobb adni! Nyilvan en is vizzel inditottam,de egyszeruen nem fogadta el! Mostmar ott tartok hogy orulok ha valamit leglabb megiszik,es ezen kivul mar adtam neki edeskomenyt,barackost,malnast,narancsosat,de csak a kamillasat issza meg. Meg ami izlett neki az a frissen facsart narancsle csak kipattogott tolle,a vedono szerint az meg korai.
2015. ápr. 30. 12:54
 5/6 anonim ***** válasza:
kamilla tea az gyógytea, ha cukrosan adod hashajtó, ha cukor nélkül akkor meg hasfogó. ajánlás az, hogy ha gond van (pl. székrekedés) akkor havi 3x lehet adni kamillát, mert nagyon szárít, így a beleket is kiszárítja
2015. ápr. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg a vizet újra. hígítsd addig a teát, amíg víz nem lesz. be lehet még csapni ezeket a pindurokat :)
2015. ápr. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!