Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 9 éve nem esek teherbe. Az...

9 éve nem esek teherbe. Az orvosok azt mondják a stressztől lehetséges ez? Nekem már van egy 12 éves kislányom. Mit tegyek hogy végre teherbe essek? Már minden módszert kipróbáltunk.

Figyelt kérdés
2014. dec. 14. 12:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem írtad le, hogy milyen kivizsgálásokon és beavatkozásokon vagytok túl te és a párod. Milyen módszerek?
2014. dec. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk tényleg nem mellékes, hogy eddig mit vizsgáltak nálad, és a párodnál is.
2014. dec. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A stressz közrejátszhat, na de nem 9 évig! Gondold végig, a háborúk alatt, éhezések, bombázások közepette is teherbe estek a nők, születtek gyerekek, pedig az a várandósság biztos nem a rózsaszín álmokról szólt. És manapság is, a legszegényebb családba, munkanélküliségbe, mindennapi stresszbe is születnek babák, ha amúgy a testben oké minden.


Más lehet a gond, amit nem találtak még meg vagy nem is kerestek vagy épp fel sem merült, h az is lehet a probléma. A "mindent kipróbáltatok"-ban benne a van egy teljes körű meddőségi kivizsgálás? Neked és a férjednek is természetesen. Az, h a férjed egyszer már összehozott neked egy gyereket 12 éve, attól még lehet rossz a spermaképe. Ha szervi vagy hormonális problémátok van, akkor hiába állsz gyertyát, meg hiába minden csodavitamin, tea, kuruzslás, ráolvasás.

2014. dec. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Cukor gondozó, az endokrinológián, a belgyógyászat két nőgyógyásznál, mind azt mondta szervi bajom nincs. A kislányom nem a jelenlegi páromtól van, de nála is minden rendben.
2014. dec. 14. 12:53
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. A fiam után 10 évvel született meg a lányom, már nem is gondoltuk hogy lesz még gyerekünk. Nem derült ki mi volt a gond.
2014. dec. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nálunk se talàlnak semmi bajt ami megmagyarázhatná a problémát. Ráadásul elég jól élünk minden téren.
2014. dec. 14. 13:08
 7/15 A kérdező kommentje:
Minden szervi okot kizártak, tanácsokat kaptunk azorvosoktól plusz. : nem csináljuk minden nap, ovulációt nézzük, nem ugrok egyből a fürdőbe, gyertyaàllás.
2014. dec. 14. 13:33
 8/15 anonim ***** válasza:

Volt laparoszkópos műtéted? Csak mert nekem ott derült ki, hogy van egy pici endometriózisom, amire még csak nem is gyanakodtam, semmi erre utaló tünetem nem volt. Ekkor csináltak átjárhatóságit, méhtükrözést és hasüregi tükrözést is. A problémák egy része nem látható sima vizsgálattal, meg ultrahanggal! Nekem minden más rendben volt az endometriózis kivéve, leszedték, műtét után még egyszer megjött, kövi hónapban teherbe is estem. Ha csak HSG-m lett volna soha nem derül ki az endometriózis, és csak lestünk volna, hogy érik a pete, átjárhatók a vezetők, nyh. midig elég vastag, apa rendben, a baba meg nem jön.


Ha még nem volt laparoszkópos műtéted, és tiszta szívből tudom javasolni!

2014. dec. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem volt még ilyen műtétem de mindenképpen utàna jàrok ennek. Minden megoldás érdekel mert nagyon kétségbe vagyok esve.
2014. dec. 14. 14:02
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Én nem nagyon hiszek az ilyen mindenféle hókuszpókuszokban, de néha tényleg előfordulhat, hogy két ember egyszerűen nem passzol egymáshoz, és ezért nem lesz gyerekük.
2014. dec. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!