Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Visszaköszönt az alma a...

Visszaköszönt az alma a pelusban, ez baj?

Figyelt kérdés

6 hósan kezdtük a hozzátáplálást kislányommal, most 7 hós. (tápszeres, de előbb nem fogadott el semmit)

Már többször kapott almás babaételt (üvegeset), most először csináltam neki én. Megfőztem és botmixereztem, nem lett olyan sima mint az üveges de szépen megette, izlett neki. Másnap reggelre visszaköszönt a formája, színben más volt.

Ez normális? Tudom, hogy a répa és sütőtök sokszor visszaköszön színben is. Van már egy 2 éves fiam is, némi tapasztalatom van már, de ő az almát csak 1 éves korában ette meg, előtte sem főzve sem nyersen nem volt hajlandó. Szóval alma terén nincs sok tapasztalatom.

Köszi a válaszokat.


2015. ápr. 30. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs jelentősége.
2015. ápr. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!