Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 1 éves gyermek nem fogja meg...

1 éves gyermek nem fogja meg a cumisüveget? Hiszti.

Figyelt kérdés
Szóval csak kezét lábát szétdobva tátott szájjal várja a cumisüvegből a teát, tápszert bármit... Ha a kezét próbálom rávezetni az üvegre, akkor iszonyú hisztibe kezd és már nem is akar inni. Volt valakinek hasonló? Hogyan oldottátok meg? Pár hete még sikerült a kezét rátenni az üvegre és elengedni, akkor ivott így, bár arra nem jött rá hogy emelnie kell ha fogy a folyadék. Most viszont már csak a hiszti van...

2015. máj. 16. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Tehát nem akar önállóan inni?Fekve iszik belőle?Cserélted-e mostanság?Nem lehet hogy túl nagy?Ilyen korban már egyedül kellene innia.
2015. máj. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is ilyen volt, sajnos muszáj volt nekem fogni az üveget és etetni, mert különben nem evett volna semmit, azt meg nem akartam. Pohárból viszont szeretett inni akkoriban, de csak vizet. A tápszert, junior italt csak cumisüvegből, csak anyával. Megoldás csak az volt erre, hogy "kinőtte" kb. 2-3 hónap múlva, akkor már egyedül akarta fogni.
2015. máj. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fekve, ülve, bárhogy csak úgy iszik ha mi fogjuk... Nem volt cserélve az üveg, nem is nagy. Még nem tudom mi a megoldás... Bármilyen ötlet ami bevált jól jönne.
2015. máj. 16. 10:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Otletem nincs, az enyem sem fogja meg. Es ugyanigy hisztizik, ha rateszem a kezet. 13 honapos. O is csak varja, hogy itassam. Poharbol sem hajlando, csorosbol sem, kisebb uvegbol sem. Ugyhogy turelmesen varok.
2015. máj. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
De van fogókája az üvegnek? Olyanból a féléves fiam már egyedül ivott.
2015. máj. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajnos hiába tesszük fel rá a fogókát... :(

Bosszantó. Ráadásul alvással is gondok vannak. Valamit elszúrtunk :)

Csak rajtunk hajlandó elaludni, mint egy csecsemő.

Kiságyba berakva éktelen hiszti van. Ha ott maradunk ha nem...

2015. máj. 16. 11:17
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
Én is együtt alszom az én babámmal :p :) attól még nincs elrontva, majd leszokik arról. De fura, hogy nem akar inni magától. De biztos rájön majd a mikéntjére! Lehet, hogy neki tovább tart egy kicsit, de mást meg hamarabb csinált / csinál majd, mint a többiek.
2015. máj. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!