Mennyit ehet a baba?

Figyelt kérdés
Normális ha 7 hónapos babám 1 üveges bébiételt(190g) egyszerre megenné. Nem kövér, anyatejes baba de egy kicsit sokallom az 1 teljes üveget. Ha felénél elveszem sír hogy még enne. Ki mekkora mennyiséget ad?
2015. máj. 24. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
amennyit kér... nem buták ők csak picik, nagyon jól tudják mennyit akarnak enni, add csak neki nyugodtan, nem sok :)
2015. máj. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

hát nem éppen amennyit kér..

kg-tól függ, nem tudok pontos értékeket de le van írva babatáplálásoknál, hogy x-nél többet ne egyen


asszem én babám 10 hósan 2 üveggel bevert volna, amikor ízlett neki. nem szabad

2015. máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sztem egyáltalán nem sok.


Nehogy elkezd számolgatni h csak x gramm lehet... te se csak annyit eszel amennyit egy könyv kiír.... mi van akkor ha ő többet eszik? Mint más 7 hónapos?

Amúgy 1 üveg 1 étkezés....mint látszik is h pl a 12 hótól adható több is. Nem kell azon aggódnod h jaj most ennyit eszik mennyi lesz később nem fog halálosan emelkedni.

2015. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyobb baj lenne, ha nem akarna enni vagy nem eleget.. Én annyit adtam neki, amennyit kért, főleg, hogy sokat főztem, turmixoltam magam is, rátettem a tányérjára, szóval nem méricskéltem, hogy hány gramm. Meg fogod látni, hogy az étvágyuk változó, hol több, hol kevesebb, ami szintén teljesen természetes. Én örülnék, hogy adhatok annyit enni a babámnak, amennyit kér. Az előítéleteket hagyjuk, a tápszeres babák sem kövérebbek általában, mert a tápszerek sem olyanok már, mint mondjuk 30 évvel ezelőtt. Ha mégis, vegyes táplálkozásnál teljesen eltűnik a különbség egy anyatejes és egy tápszeres gyerek között. Egy anyatejesből is lehet kövér gyerek, ha rosszul etetik.
2015. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az én fiam is hét hónapos, másfél üveggel eszik. ő sem kövér, csak nagy. majdnem 10 kiló és 76 centi. nem ehet fél üveggel... :)
2015. máj. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. máj. 24. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!