Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Üveges bébiételt adtok vagy...

Üveges bébiételt adtok vagy inkább magatok készítitek az ételt babátoknak?

Figyelt kérdés
Elsősorban 4-10 hó közötti babák esetében érdekelne. Illetve aki maga készíti hol szerzi be a hozzávalókat? Csak bio terméket vesztek? (Sajat termesztés nálunk kizárva)

2015. máj. 25. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Üvegeset adtam.
2015. máj. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha friss alapanyaghoz jutok, főzök. Nem idény dolgokat és olyanokat, ami nyilvánvalóan nem hazai, nem friss, nem adok neki, inkább üvegből.
2015. máj. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
"Ha friss alapanyaghoz jutok, főzök. Nem idény dolgokat és olyanokat, ami nyilvánvalóan nem hazai, nem friss, nem adok neki, inkább üvegből." Én is dettó. Illetve mindig van itthon 2-2 gyümölcsös, zöldséges üveges, mert ha bármi közbejön és nem tudok főzni, vagy valahová menni kell hirtelen, akkor is tudjak mit adni-vinni a picinek. (többedik gyerek).
2015. máj. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem többen írták: többnyire főzök, de néha kap üvegeset is. Az alapanyagokat saját kertből/piacról/multiból szerzem be.
2015. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Akik friss alapanyagból főztök, bio árut értettetek alatta?

2015. máj. 25. 18:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Vegyesen. Energia és alapanyag függő. Nem vettem biot, megvettem a friss zöldséget a sparba..
2015. máj. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Üvegeset kapot. Augusztusi a picim és mivel nem volt nagy fagyasztóm csak kombi 3 rekesszel így nem volt hova eltenni az idény gyümölcsöket zöldségfèléket. Alma banánt meg mégsen ehetett egész télen. Ha főztem is neki azt is megette.
2015. máj. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
eleinte üvegeset evett. nekem sose ette ezeket a "bébikajákat". ez a párold le,semmi fűszer semmi csak a natúr párolt kaja ízetlenül ezt ő sose ette meg. erőltettem,de nem,nem volt hajlandó inkább sztrájkolt,és sírt,hogy éhes. aztán később mikor már végre több mindent ehetett abból amit magunknak főztem,már itthonit evett. többször csinálok főzeléket,kap abból,meg levest,abból is stb. nem veszek biot,jó vastagon hámozok mindent.
2015. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ja elfelejtettem írni,amit nem kapok most,azt veszem üvegesben. barackot sehol nem kapni most,de annyira nagyon szereti,azt veszek neki üvegeset.
2015. máj. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!