Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 1év alatt mit adtok uzsonnára,...

1év alatt mit adtok uzsonnára, tízóraira amiben nincs tej?

Figyelt kérdés
2015. jún. 9. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Nálam egyik gyereknél sem volt gond a tej, nem a nagykönyv szerint nevelem. De vajas kenyér (ha olyat már evett), az én fiam imádja a virslit, szoktam neki gyümölcsöket turmixolni kekszporral illetve joghurttal de az tejes, lehet kapni babapudingot, tejpépet, rizspépet. Mikor mit kap.
2015. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gyümölcsöt keksszel

Babapudingot

Kenyeret zöldségkrémmel, húskrémmel, májkrémmel

De én már adtam neki túrót, joghurtot, sajtot így ilyeneket is kap.

2015. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Humananak van almás és kukoricás tejmentes pépje. Vagy gyümölcs, zöldség, fosfovit keksz.
2015. jún. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem a nagykönyv miatt nem kap tejeset,hanem mert allergiás a tehéntejre :-( ezért a virsli nagy része,babapuding,joghurt,kekszek nagy része stb kiesett. az almás pép az milyen,főzőtt almás? vagy csak almás ízesítés? reflux miatt nem eheti a savasat. a fosfovit kekszel jól lakik? kenyeret mikortól ehet és hogy adjátok,kockázva?
2015. jún. 9. 14:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyumolcsok, a legjobb a frissen reszelt alma, haztartasi kekszel. Tobb fele gyumolcs is lehet, azert a legjobb a gyumolcs, mivel igy jobb etvagya lesz az ebedhez!
2015. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gumicsizmás bagoly ***** válasza:
gyümölcsöt
2015. jún. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen,csak nem gáz,ha tízórai,meg uzsonna is gyümölcs? az nem valami változatos :-(
2015. jún. 14. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!