Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 7 hónapos anyatejet babád mit...

7 hónapos anyatejet babád mit kap enni?

Figyelt kérdés
Olyanok írjanak akik csak 6 hónaposan kezdték el a hozzátáplálást
2015. jún. 10. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:

5,5 hónaposan kezdtük...7 hónaposan még csak a glutén volt bevezetve, a hús, tejtermék ugye nem..


glutént vagy rizs, vagy keksz, vagy főtt zabpehely formájában kapta...csak az ebéd volt neki kiváltva meg a 10 órai 7 hósan...10 óraira kapta a gyümölcsöt zabbal vagy kekszel, ebédre meg zöldségpürét, néha abba is tettem kekszet vagy rizst....kb. 7-8 hósan jött a tejpép vacsira, mert nem hízott eléggé.

2015. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

6 és fél hónaposan írhatok?

Vagy nem?

2015. jún. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5,5 hosan kezdtuk, azert irok. Reggel szoptatom, amikor felebred, delben kap fozeleket. Csak sima zoldsegpure. Pl krumpli-alma-repa. 3 szopotatok. 6kor kap gyumolcsot rizzsel, zabbal, vagy keksszel. Aztan lefekves elott szoptatom es ejjel is egyszer. Gluten van bevezetve csak, hust meg nem kapott.
2015. jún. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért írtam mert aki 4 hónaposan kezdte el vagy 5 hónaposan annak a gyereke körülbelül már azt eszi amit a felnőtt. Nem tudom mit adjak neki. Igazándiból az arányokkal vagyok gondban. Tegnap kicsi húst krumplival répával turmixoltam de túl sok krumplit tettem bele így nagyon rossz lett. Néztem receptet interneten de csak 3mat találtam olyat ami jó, de amik le vannak írva arányok benne nagyon sok.
2015. jún. 11. 15:09
 5/5 anonim ***** válasza:

7 hónaposan még csak tízóraira kapott gyümölcsöt gabonapéppel, de még utána is szopizott.

Valamikor nem sokkal utána kezdtük el bevezetni az ebédet is...

Ha főzeléket csinálsz akkor 1/3-ad része legyen krumpli, 2/3-ad az egyéb zöldség (pl. cékla), ha túl sűrű főzőlével higítsd és úgy turmixold, + pici husi bele, később egy teáskanál olivaolaj is mehet.

2015. jún. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!