Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Most akkor hogy is van ez?

Anndrea kérdése:

Most akkor hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Nem tudok eligazodni a védőnőnkön. Utolsó előtti alkalommal azt mondta, hogy nyugodtan váltsam ki az uzsonnai tápszer gyümölccsel, vagy túróval, vagy joghurttal. Most voltunk nála, most meg azt mondja, hogy a gyümölcs nem helyettesít étkezést.??? Csak délben adjak zöldséget, a többi tápszer, és két kaja között gyümit. Meddig kell egy babának 4 szer tápszer? Most 11 hónapos, koraszülött, korrigálva 9.

2015. jún. 15. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
11 hónaposan (még ha a korrigált kort nézzük is), mar nyugodtan ki lehetne váltva 3 étkezés. Az ebéd főzelék, az oké, és a tízórai nyugodtan lehet gyümölcs! Az én fiam 1,5 éves de most is gyümölcsöt tízóraizik. Az uzsonna pedig lehet tejtermék: joghurt, túró, sajtos kenyér, tejfölös kenyér...
2015. jún. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem 9 hónapos a babám 2-3 alkalommal eszik csak tápszert egy nap. reggel, este mindig. De hatalmas a hiszti rám köpködi és utálja. A védőnő szerint bele kell erőltetni. És utálom az egészet, mert feszeng szenved és öklendezik, minden tápszeres etetés előtt gyomoridegem van. Már több tápszer ki lett próbálva, de hiába, gyűlöli mindet mióta elkezdtük a hozzátáplálást.
2015. jún. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én nem tudom, hogy a védőnő hogy mondhat egyáltalán ilyet. Kíváncsi lennék, hogy ő hogyan oldaná meg a helyzetet, mert mondani könnyű, de én a fiamból kiindulva, ha nem éhes nem tudok bele tömni semmit! Nekem azt is mondta, hogy tejpépet is adhatok nyugodtan tápszer helyett, mert az olyan mint a tápszer..... de köszönöm szépen , nem mindenkinek a pénztárcája van arra szabva.
2015. jún. 15. 21:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!