Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 10 hónap körüli babátok mit...

10 hónap körüli babátok mit és hányszor eszik egy nap, leírnátok?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok, másnál hogy néz ki a napirend. Az én kislányom már majdnem mindent eszik, és tápszeres 6 hetes korától. Köszönöm, ha leírjátok.
2015. jún. 17. 07:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Igen, utazasokon en is uvegeset vagyok kenytelen adni az enyemeknek. Nyilvan kis mennyisegben nem fog artani.

A babaknak amugy teljesen mas az izvilaguk. A kislanyom pl. nem nagyon szereti azokat az eteleket, amiknek eros izuk van. Meg rosszabb hangulataban is ezeket a kombinaciokat tuti megeszi (turmixolva persze):

1. csirkehus, krumpli, alma osszefozve, turmixolva

2. csirkehus, barnarizs, oszibarack (a barnarizst jo sokaig kell fozni, h puha legyen)

3. sutotok pure


Nagyon szereti pl a halat is (amin csodalkoztam, m elegge halszagu volt az etel): lazac, repa, kis mirelit zoldborso osszefozve, turmixolva.


Esetleg probald ki vmelyik kombot, hatha bejon Nektek is. a jatekot pedig mindenkepp javaslom. Az enyem sokszor elvan a cumisuveg tetejevel is :)

2015. jún. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy az ilyen gyümölcsös kombinációkat eddig nem nagyon adtam neki, abból kiindulva, hogy úgyis minden nap eszik gyümölcsöt tizóraira, de most beveszem a repertoárba. :)

Nálunk az üveges gesztenye, a bolognai illetve a spenót-krumpli-husi kombó a mindig adható kategória. :) Meg a sütőtök is, most csak üvegesben lehetséges. Van itthon halas cuccunk, majd megkóstoltatom vele.

2015. jún. 17. 17:34
 13/16 anonim ***** válasza:
Hipp rizskorogot vehetsz a dm-be rossmanba müllerbe teschoba szóval már szinte mindenhol kapható. 3 fajta ízben almás málnás és erdeigyümölcsös.
2015. jún. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi előző. van nálunk Rossmann, meg is nézem ma. :)
2015. jún. 18. 08:28
 15/16 anonim ***** válasza:
Szívesen :) remélem kaptál :) majd írd meg ízlik-e neki :)fiam szereti na meg én is 😃
2015. jún. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Kaptam rizskorongot, almás-áfonyás (csak levettem egyet, és itthon néztem milyen izű, de kipróbálásra jó lesz :)),

még nem kóstoltuk. :)

Közben lázas lett a kislányom, nem nagyon evett, illetve csak kevés dolgot volt hajlandó, még az orvoshoz is kivittem tegnap, hogy ne menjünk igy neki a hétvégének. 39 fokos láza volt még napközben is. A kiflit macisajttal igy is tuszkolta befelé. :)

2015. jún. 20. 08:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!