Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 10-11 honapos babátoknak...

10-11 honapos babátoknak miket föztök? Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés

Hát bevallom, nem vagyok egy konyhatündér. A babám eddig föként üveges bébiételt evett ebédre. A többi étkezésnél én készitem a legtöbb esetben az ételét, de a joghurt+banán+alma turmixot ugye nem nagyon kell fözni.. szoval szerintem kezdi megunni az üveges ételeket.


Tudnátok segiteni abban, hogy miket készitsek neki, ami finom? A sima izetlen zöldségpüréket soha nem szerette.


2015. szept. 20. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én 13 hónaposom általában friss gyümölcsöt kap tízóraira és friss zöldséget uzsonnára. Ezt szoktam neki dúsítani valamivel, keksz, sinemil, főtt krumpli, babapiskóta, rizs, mikor mi.

Ebédre kap húst (párolt, sült, néha rántotthúst sütőben készítve) és főzeléket.

2015. szept. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pl. bolognait, összetörheted a tésztát, ha inkább még pürésen eszi. De csinálhatsz sütőtököt krumplival, husival, vagy tökfőzeléket, az kicsit édeskésebb.

Nem tudom milyen tejtermékeket eszik már, azokkal is próbálkozhatsz.

Az én lányom imádja pl. a sóskát, tejföllel behabarva, szintén krumplival, husival, édesitve - muszáj, különben savanyú. :)

2015. szept. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ennyi idősen azt ette, amit főztem magunknak is. ha valami nagyon olyan volt, akkor kapott üvegest, vagy helyettesítettem pl. pörkölt helyett kapott egy főtt tojássárgát, meg egy kis sajtot, ilyenek...
2015. szept. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!