Adjak neki vagy ne?

Figyelt kérdés

Kislányom pár nap múlva tölti az 1 évet. A védőnő azt mondta, hogy meg lehet vele kóstoltatni a tejet. Úgy mondta, hogy először 1,5%-osat adjak neki, úgy, hogy felforralom előtte.

Egyébként tápszeres baba.

Véleményeket illetve tapasztalatokat kérnék, hogy ki mikor kezdett el tejet adni a picinek. Köszönöm a válaszokat!


2015. szept. 26. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most 2 eves a lanyom meg mindig nem kapott tejet., :) viszont adható 1 eves kortól azt hiszem felesben szoktak adni fele tapszer fele tej.
2015. szept. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 2,8-ast adtam, felforralva. De előtte be volt vezetve a tejtermék joghurt, tejföl, sajt formájában.
2015. szept. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, persze nem forrón adtam. :)
2015. szept. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen, már ő is eszik joghurtot, sajtot, túrót, stb
2015. szept. 26. 13:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindhárom gyereknek 1 éves korában vezettem be, először 2,8-asat adtam forralva.
2015. szept. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egy evesen vezettem be a lanyomnal, de nekem zt mondta a vedono vagy 3,5%ost vagy hazitejet kapjon, illetve azt is mondta hofgy a tapszer ajobb a tej helyett mert abban tobb vitamin van. tehat elkezdtem reggelente 2 dl 3,5-es tejet adni neki (elso par napba csak par milit hogy birja e) vacsira pedig fele tej fele tapszer amit kap, 2-2,5 dl. ha nem jutok 3,5%oshoz neha 2,8ast adok...a 1,5% szerintem nem valami laktato...hazi tejet nem szeretem mert ugye forralni kell meg nincs megbizhato forrasom, "Juliska neni pincejebol" meg nem vasarolok
2015. szept. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
most lesz egyéves. először zabkását főztem neki úgy két hete, egy deci 3,5-ös tej 2 deci víz. aztán meg tejbegrízt is főztem, de azt nem hígítottam, 1,5-ös tejből.
2015. okt. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!