Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 9 hónapos kislányom, nagyon...

9 hónapos kislányom, nagyon igényli a tápszert?

Figyelt kérdés
Eszik mást is,de utána is igényli a tápszert,mert olyan mintha éhes maradna bármit eszik. Harmadik gyerkőcöm,a másik kettővel nem volt ilyen probléma. Mit csináljak másképpen? Vagy mit rontok el? Köszönöm szépen a válaszokat előre is.
2015. szept. 26. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet higy szomjas ? Etesd meg rendesen de utanna ne kapjon tàpszert csak inni valót :) nem hinnék higy szüksége lenne napközben evés után még plusz tapszerre. Az én lanyomnál 7 hónaposan ki volt vàlltva a 3 étkezés soha többet napközben nem kapott tàpszert :)
2015. szept. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is arra gondolnék, hogy szomjas. Ha eszik rendes mennyiséget ételből, akkor nem gondolnám, hogy nem lakik jól. Adj neki evés után inni és meglátod, hogy akkor is kéri-e.
2015. szept. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sokat iszik teát is! De azt egyszerre szokott inni vagy 90-120 ml-t.Ha többször iszik keveset akkor kijön belőle. Refluxos,még nem záródott neki teljesen. Megeszik egy egész banánt,háromnegyed őszibarackot,fél körtét egyszerre. Ezeket lereszelem neki,és össze keverem. Nem veszek neki üveges bébiétwlt,mert abból sok mindent nem evett meg,meg vissza is jött belőle. Mindent itthon csinálok meg neki.
2015. szept. 26. 20:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy a gyümölcshöz teszel kekszet, gabonapépet, hogy kicsit laktatóbb legyen vagy ha már elkezdtétek a tejtermékeket akkor natúr joghurtot vagy túrót, lehet a gyümölcs önmagában már nem elég neki. Az én kisfiam is bukós, igaz nem refluxos, de mindig adok neki evés után vizet attól.
2015. szept. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!