Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 1-2 hete nem hajland...

Kislányom 1-2 hete nem hajlandó meginni a tápszert, mit tegyek?

Figyelt kérdés
7 hónapos, eddig nem volt baja vele, 3 hónapos kora óta issza. Reggelire és vacsorára még tápszert kap, de 1-2 hete nem hajlandó meginni. Pedig már épp növelni akartam az adagját, mert még mindig csak 180 ml-t kap, de folyamatosan meghagy belőle kb. 60 ml-t mindkét étkezésnél. Tanácstalan vagyok, mit tehetnék? Több tápszert kipróbáltunk, egyik se tetszik neki, mi változhatott hirtelen?
2015. szept. 6. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet a hőfok nem jó mostanság

én amúgy nem változtatgatnám a tápszereket, mindenhez idő kell megszokni

2015. szept. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A hőfokot is néztük, volt hogy kicsit melegebb volt, volt hogy langyosabb, nem ez a baj. Többféle tápszert evett eddig is, az orvosunk tud róla.

Először arra gondoltam, hogy az uzsival van még tele, hogy ott túl sokat kap, de reggel is meghagy belőle, pedig addigra már éhesnek kéne lennie, főleg így, hogy alig vacsorázik.

2015. szept. 6. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk így kezdődött anno a tejfehérje intolerancia.

nem fogadta el a tápszerét egy idő után(először az anyatejet utasította el,utána több tejalapú tápszert is,míg végül több hónapnyi szenvedés után kapott aminosav alapút)


A dokitok mit mond,mit lehet próbálni?

2015. szept. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az Én kiscsajon 5 hós kora óta nem hajlandó tápszert inni/enni. kb 5 félét próbáltam nála mindenféle hőfokon, de semmi, így nem is erőltettem tovább. Helyette reggel és este tejpépet kap. Azt nagyon szereti. Minden ízt. És természetesen csak kanállal. Cumisüvegből csak inni hajlandó, enni nem.
2015. szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!