Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mi a véleményetek a tejpépekke...

Tünde1989 kérdése:

Mi a véleményetek a tejpépekkel kacsolatban? Kislányom anyatejes 7 hónapos.

Figyelt kérdés
Viszont nem elég neki estére a tej.Hasfàjós ezért főzeléket'gyümölcsöt nem akarok neki adni estére.Próbàlkoztam tejpéppel viszont nagyon megoszlanak róla a vélemények.Nagyon egészségtelen neki,sok benne a cukor,mű kaja stb...Szerintetek?Ti mit adnàtok 6 órai étkezésre? (10 óraira,meg rbédre is kap szilàrdat+ szopi)
2015. nov. 4. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Én uzsonnára adtam tejpépet. Viszont 7 hónaposan már tápszeres volt, így vacsira azt kapta.


Miért nem adsz tápszert estére, ha kevés a tejed?

2015. nov. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindhárom anyatejes babámnak, mikor 5-6 hónaposan elkezdtek rosszul aludni éjjel, tejpépet adtam lefekvés előtt.
2015. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

honnan tudod hogy nem elég neki a tej/tápszer estére?


ha nem elég a tejed, akkor tápszert írass fel kiegészítésként. Ha mindenképp főétkezést váltanál ki péppel, akkor pedig írass Sinlacot, vagy Sinemilt, az növényi, és szerintem sokkal jobb összetételében mint a bolti tejpépek...nekem azért írták fel először, mert lassan gyarapodott a lányom, de most már 1,5 éves, és továbbra is felírják neki...így olcsóbb is mint a bolti tejpépek, és mivel növényi, szerintem jobb is...

Én egyébként gyümölcsökkel keverem úgy eszi, tehát nem egy teljes adagot, hogy hasfájást mennyire lehet vele elkerülni, azt nem tudom, tény hogy a gyümölcsöt nem javasolják vacsorára.

2015. nov. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért gondolom mert este ébren volt 15 órànként.Egyébként úgy etetem.,hogy reggel 7 szopi,10 tìzórai(elöbb szopi utànna gyümölcs).délben ebéd(fözelék,elötte szopi),25 kor szopi,18 kor szopi utànna tejpép 20 szopi, és még 23 kor és 3 kor is szopizik
2015. nov. 4. 14:43
 5/7 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, én előbb adtam nekik a tejpépet és utána szoptattam a lefekvés előtti (9 órás) evésnél, az jobban eltelítette őket éjszakára mint az anyatej.
2015. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez butaság hogy nem elég neki a tejed. Nem azért kel fel ez biztos.

Mindkét gyerekem anyatejes volt, a nagyobbnak 13 hónapos koráig anyatej volt a vacsora (előtte uzsonnázott csak), egyik gyerekem sem kapott tejpépet soha, felesleges ha egyszer anyatejes a baba.

Kisebb lányom 16 hónapos és még mindig felkel éjjel 3-szor pedig ő már eszik mindent. Majd elhagyja.

2015. nov. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ha engem kérdezel, megszokásból szopizik éjjel. Ott vagy neki, csak szólnia kell, kapja a cicit, és ez neki igen kényelmes :) ha nem zavar egyébként, akkor nyugodtan szoptasd éjjel, de ha egyébként gyarapodik rendesen, felesleges neki a tejpép. Ha pedig a súlya sem megfelelő akkor a gyerek orvossal konzultálj, és ő fel fogja írni amit gondol, úgy eleve olcsóbb is.
2015. nov. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!