Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy nehezen teszek a gyomromb...

Nagy nehezen teszek a gyomromba 3 szelet almát és 2 kekszet, és kihányom, tegnap is mindent, csak amit este ettem, az maradt meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 18. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor sok mindent nem tudsz tenni..Egyél inkább este, amúgy meg pótold a folyadékot és ha bent marad akkor a vitaminokat.
2015. szept. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem a gumizás töri össze, hormonálisan most hullik ki, ami a terhességed alatt a hormonváltozás miatt nem hullott.
2015. szept. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsi, ezt nem ide akartam.
2015. szept. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elsősorban azt kellene kideríteni, hogy mitől van.

Nem vagy túl stresszes? Ha igen, mitől, meg lehet-e szüntetni az okát? Ha nem, akkor tudsz-e lazítani, pihenni többet?


Csináld úgy, ahogy gyerekeknek szokták hasmenős-hányós időszakban. Bizonyos időszakonként (próbáld először 20-30 percenként egyél egy falat kekszet. Aztán újabb 20-30 perc múlva megint egyet. Kihagyás után igyál 1 kortyot és így tovább. Ha kell emeld meg az időt.

2015. szept. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ!

De, màr elèggé stresszes vagyok, mivel lassan 6 hete tart. 1 hónapja csak fekszem, mert felkelni sincs erőm, ha felkelek, szédülök, hánynom kell stb.

Fekve mozdulatlanul talán bent marad vmi. Voltak már egész jó napjaim, amikor csak 1-2 alkalommal hànytam, a legrosszabb időszakban az epét is kihànytam.

Hidd el, nagyon lassan eszegetek, màshogy nem is megy, mert a kaja most mumus, de minden kaja, semmit nem kívánok, hústól undorodok.

A szagokat se bírom, ha megérzem, öklendezek...

Egyre inkàbb fogy a türelmem sajnos.

2015. szept. 18. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!