Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Házi készítésű vanília pudingo...

Házi készítésű vanília pudingot ehet a baba? Dr. Oetker pudingporból készítettet?

Figyelt kérdés
A tej már be van vezetve. Vanília pudingos tejberizst készítenék neki. Simán nem jön be neki.
2015. nov. 6. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, a tej a lényeg, ha az oké akkor eheti.
2015. nov. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én adtam neki kb. 14 hónaposan, de ugye cukor, tehát mint mindenben ebben is a mérték a kulcs..

szerintem néha néha adhatsz, de inkább hagyjátok akkor a tejberizst, ha nem kéri, vagy próbáld gyümölcsel készíteni, hogy teljesen összedarálod, homogénra és akkor ilyen puding állagú lesz, csak gyümölcsből.

2015. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De miért kell a pudingpor ahhoz hogy vanilias legyen? Egyszeruen a tejberizst izesitsd vaniliaruddal, aromaval.
2015. nov. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!