Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 9 hónapos baba ehet mazsolát?

9 hónapos baba ehet mazsolát?

Figyelt kérdés
mivel nem akarom cukorral édesíteni az ételeit arra gondoltam, h beáztatnám a mazsolát, megturmixolnám és ezzel édesíteném neki a zabkását.
2015. nov. 17. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért kell édesíteni a zabkását? Azért kérdezem, mert mi is azt eszünk és a gyerek is, és nem édesítjük. Cicás kakaó, néha egy kis fahéj van benne, semmi más. Forró vízzel készítjük. Már 2 éves, de imádja így.
2015. nov. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2015. nov. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát az én kislányom nem eszi meg natúran. próbáltam már almával, banánnal édesíteni, úgy jobban elfogadta. szeretném megpróbálni a mazsolát, mert nagyon egészséges és tele van c-vitaminnal, csak azt nem tudom, hogy ő eheti-e már. nem találtam erre információt sehol.
2015. nov. 17. 10:47
 4/7 anonim ***** válasza:
édesebb lenne pl banánnal,édesebb almával,de amúgy ehet mazsolát
2015. nov. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ekkor még én is banánnal édesítettem. Egyszerűbb is, mint mazsolát turmixolni.

De azt is adhatsz.

2015. nov. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egyébként sajnos nagyon rossz evő gyerek... 1 óráig ülünk minden étkezésnél az asztalnál, hogy egyen valamit. mi is eszünk, hátha megjön az étvágya. szeretném ha végre jóízűen enne. annyira eleven, hogy anélkül, hogy különböző tárgyakkal foglalatoskodna, fél percig sem tud nyugodtan ülni.
2015. nov. 17. 10:53
 7/7 A kérdező kommentje:
folyton ki kell cselezni, ha azt akarom, hogy egyen valami szilárd kaját is....
2015. nov. 17. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!