Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 8honapos babatok mit es mikot...

8honapos babatok mit es mikot eszik, abbol pedig alltalaban mennyit? Anyatejet/Tapszert mikor adtok neki es mennyit?

Figyelt kérdés

Nemtudom h en jol csinalom e(vedonom bolond,nem segit)Ejszaka viszont vagy szazszor felebred,nem tudom emiatt e,mert 6honapos koraig nem csinalta!

Reggel 7kor szoptatas,9kor kap gyumolcspepet(1/2alma 1/2banan),10kor alvas,12kor szopi,13kor fozelek 1-1,5dl,15alvas,16szopi,17gyumolcs,18szopi,19fozelek(1-1,5dl,fudes,alvas elott meg egy kis cici...Es igy is kel ejfeltol.orankent


2015. dec. 6. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Az enyém fél 8 körül kel, utána rögtön szopik.

9-kor gyümölcs, kb. 200 ml

Dél-1/4 1 körül húsos főzelék, 250 ml.

Uzsonna 1/4 4- 1/2 4 körül, gyümölcs keksszel, kb. 150-200 ml.

Eddig este 6-kor szopizott, 2 napja kezdtük kiváltani tejpéppel, pontosan azért, amit te is írsz, hogy fél éjszaka fent vagyunk, milliószor ébred. Szóval, fél adag tejpép, és utána még egy kis szopi.

Végül este 1/2 8 körül 150 ml tápszer és szopik is utána elég szépen.

Így csak 2x kel éjjel, abból 1x szopik, egyszer csak vizet iszik (vagy azt sem).


Kicsit keveslem a mennyiségeket, amiket írsz, 100 ml főzelék semmi egy 8 hónaposnak, az anyatejet pedig pillanatok alatt megemészti.

2015. dec. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez biztos kilotol is fugg,nyilvan nem azert adok csak ennyit,mert ugy gondolom.Ennyit hajlando enni!7kilo(kevessel szuletett,jol gyarapodik amugy)
2015. dec. 6. 22:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Aha.

Az én fiam kerek 3 kg-mal született, most 9 kg.

2015. dec. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
O 2,4el!Most 7,5kilo...eddig jol gyarapodott,mindig megdicserik es nem tudok tobbet beletuszkolni :/ vmikor a cicit is elutasitja es csak kihanyja ami mar nem kellett neki
2015. dec. 6. 22:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi korabban kelunk, 5-kor, mert apa megy dolgozni, igy szoktuk meg. 6-kor eszik 100 ml tapszert, 7-kor alszik 30 percet, 8-kor fozeleket mikor mennyit, de altalaba 150-200 ml-t (nem suritem, mert nekunk a sinlac nem valt be). 9 utan setalunk 2-2,5 orat. Fel 1 ebed, fozelek husival. 2 korul 30 perc alvas. 3 utan uzsi tejpep keksszel kb 120-150ml. 4 utan ujabb 30 perc alvas. 6 elott pancsi, majd 6-kor tapszer 200ml. 1 ora jatek meg, 7-kor megyunk aludni. 11-kor ebred 130ml tapszer, 1-kor ebred 130 ml, 4-kor ebred altalaban kaki is van, plusz a 130ml tapszere, meg alszik egy kicsit es kezdodik a nap. 5 hos koraig csak 1x ebredt, utana volt, hogy 6-8-10 alkalommal is ebren voltunk. Hozzataplalas utan allt be ez a rend. 2 hete nem tudom szoptatni, szopival is ugyanigy keltunk. 2 het alatt jott ki 4 foga, nem keltunk tobbszor, csak az ebredese siros volt. Sajnos o refluxos, szerintem azert nem is eszik egyszerre nagy mennyiseget. Meg annyi, hogy nekem azt mondta a doki, hogy delutan mar ne adjak fozeleket, mert puffaszt.
2015. dec. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!