Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 3,5 hónaposnak tejpép? Adott...

3,5 hónaposnak tejpép? Adott valaki korábban, mint 4 hó?

Figyelt kérdés
Tápszertől nem lakik jól, bukja, túleszi magát de 1,5 óránként meg van veszve, olyan éhes. Egész éjjel alszik, este 8-reggel 7 között és nappal mintha nem tudná behozni a mennyiséget. Mit tanácsoltok, elkezdjük előbb a pépet?

2015. dec. 7. 16:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet!

Igen, ő is csuklik minden evés után és sokszor csak úgy, egyik pillanatról a másikra is. Még akkor a legjobb a helyzet, ha hason nézelődik, mert úgy egyszer kibukja egyben és annyi, de hanyatt fekve/kézben állandóan nyeldesi/bukja vissza apránként, aztán egyszer csak elköp a rácsig is, vagy a bokámig.


Ezt az álom etetést én sem hallottam még, de nem fogja ébreszteni éjszakánként rendre? Sajnos azt nem tehetem meg, hogy felébresztem, mert napközben sem a bátyja miatt nem tud aludni, sem pedig én nem tudok máskor pihenni, csak ha végre mind a kettő elhallgatott. Szerencsém van az éjjelekkel egyelőre, nem zavarják egymást sem, de ez olyan, mint egy kártyavár. Ébreszteni nem lenne jó, akkor vége a nappaloknak is :/


Ma sikerült 2 és 2,5 órásra visszatolni az etetést délután amúgy, de estére így óránként kért utolsó 3x 120ml-t elalvás előtt megint.

2015. dec. 8. 22:28
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát ez mégis csak refluxnak tűnik. Az enyém 7 hetes koráig szinte pontosan 4 óránként evett, majd utána össze-vissza 2-2,5-3-3,5 óránként kiszámíthatatlanul.

Olvasd el a Diadal a bukás felett című írást itt elég jól össze van szedve a tudnivaló, de nem árt ha még nézelődsz, akár itt is. Bocs, de nekem nem megy a linkelés.

Az álometetés nem felébresztés (persze gyakorolni kell) csak "felsimogatni" a babát addig, míg egy picit mocorog, óvatosan ölbe venni és mehet az etetés. Persze ezt lehet napközben is, ha pl csakúgy elalszik, de sejted, hogy hamarosan enni kérne, na akkor. Ám ilyenkor mire befejezi a hamit, valóban fel is ébredhet. Az álometetésről asszem itt olvastam.

2015. dec. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A mi refluxunk a hozzátáplálás alatt kezdett javulni és igazán a "száraz" kajáktól lett valamivel jobb. Persze a paradicsomos dolgoktól, még mindig bajunk van és teát sem adok neki, inkább jól felhigitott gyümilét, vagy vizet. Most 2 éves.
2015. dec. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!