Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Mit változtassak az étrendjén...

KKati81 kérdése:

Mit változtassak az étrendjén hogy reggelre ne ázzon át a pelenka és a ruhája?

Figyelt kérdés
1,5 éves kisfiam reggel tápszert iszik, este is 170 ml-t és eszik még kis főzeléket. Reggelre nagyon sokszor teljesen pisis és félek hogy megfázik. Pampers premium care és külön fiúknak való pelenkát is próbáltam nála estére de ezek is átáznak. Lefekvés előtt még bilire ültetem, de rendszerint akkor nem pisil semmit. Éjszaka nem akarom felkelteni bilizni. Szerintetek mit kellene kipróbálni? Előre is köszi!

2016. jan. 5. 08:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Valts pelenkat. A lanyom hatos Liberot kap es az esti 250ml folyadek a pelenkaban marad.
2016. jan. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, éjszakára egy számmal nagyobb pelust adj.
2016. jan. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én minden márkásat kipróbáltam, liberi, pampers stb...mindben átázott, aztán kipróbáltam a sima tescosat ,az jó volt.
2016. jan. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is válts pelenkát. A mi fiunk két éves múlt, este megiszik kb 2,5 dl tejitalt, néha még iszik éjjel vizet, és kibírja reggelig a libero. A pampers nálunk is átázott, úgyhogy amit ajándékba kapunk, én már bontatlanul eladom inkább.
2016. jan. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nalunk csak a pampers pants ami kibirja. Ejjel 2*240ml tapot eszik.

De en van hogy almaban lecserelem, mert meg iszik vizet is

2016. jan. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A Liberoból azt hiszem a 4-eset próbáltuk régebben, de az sem volt jó. Lehet veszek akkor a 6-osból és bízom benne hogy nem ázik át. Bár 12 kg-tól írj, ő még 11,5. Abból van bugyipelenka? A tescos nem volt jó és más olcsóbb fajta sem.
2016. jan. 5. 11:35
 7/16 anonim ***** válasza:
Kb ennyi kilós a lányom, az 5-ös Libero jó rá nedvszívásra, a 4-es már hamar tele lesz.
2016. jan. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem hittem, hogy komolyan gondolod az étrendváltoztatást a nem megfelelő pelus miatt.


Egyetértek az előttem válaszolókkal, pelenkacserére van szükségetek. Nálunk a Pampers vagy Libero pelenkák egyike sem alkalmas, mert szinte azonnal kipirosodik/gombásodik a kicsim bőre tőlük.

Mi az ugyanennyi idős (10,5 kg / 83 cm) kislányomnál Eco by Naty 4-es méretű nadrágpelust használunk, amiből végre nem folyik ki semmi sem.

Előtte tépőzáras eldobható ökopelusokat használtunk, de azokból éjjelente rendszeresen kifolyt aminek nem kellett volna.

2016. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az étrendváltoztatást csak annyiban gondoltam változtatni hogy esetleg az esti tápszer adagját korábbra teszem hogy este ne igyon annyit. Attól még a napi adagja meglenne. Persze nem ez a cél, de már 6-7 féle pelust próbáltunk és egyik sem vált be éjszakára, igaz amit te írtál nem próbáltuk, de egy próbát megér.
2016. jan. 5. 17:58
 10/16 anonim ***** válasza:

szerintem a bugyipelus a gond, nem a márka és nem a méret. a bugyipelenka nem arra való, annak nem jó a nedvszívó képessége, az a szobatisztaságkor jó, praktikus, ha becsurran, de egy 1,5 évesnek, főleg éjszakára, teljesen rossz ötlet.

nekünk egyébként a lidls pelus jött be, tojuors vagy mi a neve

2016. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!