Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Jó ha a főzelékbe rakok kevés...

Regáti kérdése:

Jó ha a főzelékbe rakok kevés anyatejet hátha jobban eszi a baba? Csak mert nem nagyon eszi! Rakott már bele valaki? Vagy mit tanácsoltok mivel próbáljam? 6,5 hónapos a babám!

Figyelt kérdés

#anyatej #Főzelékbe
2016. jan. 18. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Én mindig tettem bele egy kis anyatejet, és úgy turmixoltam össze. De a védőnő ajánlotta, hogy nagyon-nagyon pici sót is tegyek bele, és javasolta hogy ízesítsem pici majorannával petrezselyemmel hogy ízesebb legyen, mert akkor jobban megeszi. (Így sem evett meg mindent). Már "nagy" a lányom (3 éves), de igazi mindenevő lett, imádja az erős ízeket (pl. savanyú uborkát, lilahagymát is eszik magában :-))
2016. jan. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze jó:) Egyébként én is úgy csináltam mint az utolsó,petrezselyem,pici só mindig ment az ételébe (sajna tejem már nem volt) és így megettek! A mai mapig mindent (a paradicsomos húsgombocon kívül). Ő több mindent megeszik mint én:)
2016. jan. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Anyukám sokkal bátrabban fűszerez-ízesít, mint én. az én főzijeimet sem szerete a picim, anyuét megette. Pl. készített vajas rántást alá, 2-3 féle zöldség, esetleg pici édesítésnek alma bele. Addig, amíg megszokta az állagot. Egyébként egyik kislányom jobban szerette a savanykás főziket, sóskát, paradicsomosat.
2016. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!