Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 7 és fél honapos a kislanyom,...

7 és fél honapos a kislanyom, mar tapszert kap 3 honapos koratol, most vagy 2 hete mar a tapszert nem fogadja el, mar sir amikor meglatja miert szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 31. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éhes. A kisfiam 7 hónapos és úgy képteld el hogy ma fél 1 óta nem evett. Borzasztó érzés tudom hogy nem akar enni. 😳 sose volt nagyétkű baba de az utóbbi időben szó szerint bele kell tukmálni a kaját. Mi voltunk orvosnál is, védőnőnél is, semmi baja, makk egészséges, ő ilyen. De lehet hogy valaki tud okosabbat, figyelni fogom a kérdésed hátha én is kapok választ a koplalásra. Mást sem akar enni? Tejpép, ilyesmi? Én úgy vagyok vele hogy nem a gyümölcstől fog nőni meg a zöldségtől, még nagyon nagy szükségük van a tápszerre. Elhiszem hogy aggaszt a dolog. :(
2016. jan. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szájpenész?
2016. jan. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszló.Koszonom a valaszod.:) Akkor nalatok is vanak gondok az evessel,De nalunk csak a tapszert nem hajlando megenni,pedig mostmar csak minden reggel kap tapot.a baba kajakat szereti mindegyiket,meg a gyumi is,meg amit fozok magunknak azt is megeszi,a tejbegrizt azt ki nem alhatja,mar visszajott neki tobbszor is.Csak szerintem a tapszer meg nekik fontos volna.En bolti tejet is probaltam,az sem kell....Mit csinaljak?egy par napot hagyjam ki a tapszert?Es nalatok?Ti is esztek mar mindent,amit bele tudsz tomkodni?
2016. febr. 1. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!