Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Ti mivel kezdtétek a hozzátápl...

Ti mivel kezdtétek a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 hónapos anyatejes baba. Sajnos lassan hízik úgyhogy a védőnő mondta hogy hozzá kell táplálnom.
2016. febr. 10. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
miért nem írnak neki tejpépet, Sinlacot?
2016. febr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Rém hülye indok a hozzátáplálásra, mert a kóstoltatással (az elején csak pár kanállal kaphat és fokozatosan hetek alatt jutsz el normális mennyiségig) nem visz be értékelhető plusz kalóriát!

Ha az anyatej kevés, akkor tápszer!


(Egyébként reszelt alma levével kezdtem.)

2016. febr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam tápszeres volt, 4,5 honaposan kezdtük a hozzátáplálást. Először tejpépet kapott, azzal kiváltottuk egy hét alatt az uzsonnát, aztán alma, krumpli, sütőtök.és szép sorban minden. De ha 4 honaposan nem hízik eleget, azon a hozzátáplálás nem fog segíteni. Tápszer vagy tejpép kellene, ami vegulis ugyanúgy tápszer, csak nem folyékony. Beszélj a gyerekorvossal, hogy mit ajánl.
2016. febr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tápszer. Én alma levével kezdtem,aztán alma. De kétlem,h ettől hízna a babád. Valóban tápszer kellene neki
2016. febr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy szerintem nálunk ez genetika is mert a párom és én is alacsonyak és vékonyak is vagyunk és valószínű ezért is hízik lassabban
2016. febr. 10. 11:24
 6/10 anonim ***** válasza:

Adj neki Sinlacot!!

Nem tudsz még annyit hozzátáplálni ,hogy érdemleges legyen.

2016. febr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mi pokoli hasfájás miatt kezdtük 3 hónaposan a hozzátáplálást. pedig anyatejes volt.

kezdetben sima reszelt alma, majd később ebbe ment sütőtök, vagy krumpli, vagy répa. Később a krumplit kevertem a másik 2 zöldséggel, illetve salátával, barackkal.

ezzel a pár alapanyaggal akár hónapokig is elvan :)

2016. febr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ettől biztos nem fog hízni.


Barackkel kezdtem (üveges).

2016. febr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ugyanez volt nálunk is elöző 2 gyerek anyatejes volt ockodtam a tápszertől mi le is fogytunk ...a házi orvos felírta a HUMANA BABY FITT babános ízesitésű krémes állagú tápszert....nem sima tápszer hanem kimondottam alacsony súlyú babuciknak van :) hát áldom a doktor nőnket hála istenek azóta folyamatosan hízunk probáld meg ..receptre 630 ft patikában ....2 kg ot szedtünk fel gyorsan :) utána már ahogy írják Sinlacot stb kaphat sorjában ...4 hósak voltunk mikor nekünk is észre vették hogy nem elég a tejcsi sőt szegénykém éhezett folyton sírt ...azóta mióta ezt a tápszert eszi minden jobb lett ....remélem ha felírja a dokitok nektek is beválik :)
2016. febr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Még mindig az utolsó vagyok semmi alma banán elöször ezt a tápszert ad neki... és csak óvatosan 2-3 hét után se vagy elkésve a hozzá táplálással
2016. febr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!