Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Anyukák nektek mennyibe kerül...

Anyukák nektek mennyibe kerül egy hónapban az egészséges étkezés?

Figyelt kérdés
Mi 3 tagú család vagyunk 250000 ft megy el egèszsèges ètkezèsre,egy anyuka felháborodott ,hogy ez rengeteg pènz!!ti mennyiből hozzátok ki ? ( bio gyümölcsök,stb )
2016. febr. 17. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Valóban sok.Szerintem ki lehet hozni kevesebből is (pl szerintem nem feltétlen bio dolgokkal),de ha ti azt eszitek szivesen és telik rá akkor miért zavar hogy ezt mondták?
2016. febr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát nekünk kb 60 ezer egy hónapban, de a gyümölcsöt, zöldséget mi termeljük, csirkét mi neveljük, ezekkel azért sokat lehet spórolni.
2016. febr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy sok pénz. Sokan ennyiből élnek öten.
2016. febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Baranka ***** válasza:
Mert tényleg rengetek pénz. Mások fele vagy negyed annyiból hozzák ki a havi étkezést. Én kb 30-40 ből hozom ki a havit valamikor kicsivel több. Biot én soha nem vettem, nem is venném meg, a "normál" ételhez képest többszörös áron és lehet nem is lenne bio. Gyümölcsöt pl én évek óta ugyanannál a zöldségestől vásárolom a piacon. Házi tojást, saját tartású húst (disznó, baromfi) sokszor kapunk nagyszülőktől. Ezekről tudom 100 százalékig, hogy nem tápos állatok.
2016. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!