Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hozzátáplálás és kiütések?

Hozzátáplálás és kiütések?

Figyelt kérdés
6 hós múlt a kisfiam, 6 hónapig csak anyatejes volt. Múlt héten almát kapott, attól kicsit olyan püréset.kakilt mint ahogy lereszelve.bement, most meg második napja kap alma+őszibarackos bébiételt és.ma fürdésnél lattam a mellkasán pár piros pöttyöt. Ezek normálisak vagy baj lehet? Folytassam, vagy esetleg adjak neki mást, vagy hagyjam egyelőre a hozzátáplálát? 8700 g a súlya, csak tejtől havi 500-600 g-kat hízik most is.
2016. febr. 21. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém a bébiételektől rendre pöttyös lett, azt hittem már semmit nem bír aztán megnéztem az összetevőket és rájöttem hogy a rizst nem bírja. Marad a főzés. Nem könnyű de ilyenkor próbáld idenygyümölcsökkel meg zöldségekkel etetni.
2016. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sztem csak sima almát adj neki! hagyd most az uvegeset! eloszor egy izzel ismerkedjen! repat aztan repat krumplival. sutotok, sutotok plusz repa. ilyeneket lehet varialni eleinte.
2016. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az auchanban finom sütőtök kapható. Nem nagyon szeretem az ottani zöldségfelhozatalt, de a sütőtök amit mostanában árulnak isteni. Finom édes, a gyerek imádja :) Meg kapható ott biorépa, az is finom :)
2016. febr. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!