Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nestlé baby desszert tejtermék...

Nestlé baby desszert tejterméknek számít?

Figyelt kérdés

7 hónapos a lányom. Ma majdnem vettem a fenti pudingból, de az összetevőknél első helyen ez áll:"teljes tej 82%"

Viszont 6 hónapos kortól adható.

Most akkor hogy is van ez?


2016. ápr. 9. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha 6hótól van akkor nyugodtan adhatsz neki. Egyes gyerekek fél évesen már rendes tejet isznak...annak ellenére hogy azt mondják hogy nem szabad 1éves kor alatt
2016. ápr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Mivel férjem enyhén allergiás a tejre, ezért én is kivárnám az egy éves kort inkább. Azt nem tudom ezzel a desszertel kapcsolatban, hogy azért szabad e 6 hótól, mert olyan eljárással készül, hogy sokkal kevésbé allergizálhat benne a tej, vagy annak adható 6 hónapos kortól, akinek amúgy is adnának már tejterméket. Ha valaki tudja, legyen kedves írja meg.
2016. ápr. 11. 11:27
 3/6 anonim ***** válasza:
mint a tápszer. átalakítják benne a tejfehérjét, ezért adható, pont mint a tápszer, az 100!%-ban tehéntejből van. na meg a tejpépek is
2016. ápr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem adnám. 4 hónapos kortól adható tejberizspépet adtam a babámnak 6 hónaposan és ment a hasa tőle. Csak megnéztem már mit tartalmaz, tápszerpor, tejpor is van benne... Hát örültem nagyon neki.

A másik volt a HIPP babakeksz, attól is ment a hasa, nem gondoltam volna, hogy ennyire meg kell nézni az összetevőket, ha már egyszer 4 illetve 6 hónapos babának szánják. Erre tessék. Gondolom ha egy baba nem érzékeny rá akkor nem fog gondot okozni. Monjduk én azóta csak HA pépet adok és keksz helyett 7 gabonás pépet és a tejtermékek bevezetését simán el fogom húzni egy kicsit, orvos azt mondta akár 1 éves koráig is lehet, a tejet pedig 3 éves korig.

2016. ápr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*a HIPP keksz is tejport tartalmaz azt kihagytam.
2016. ápr. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
előző, aminek az a a neve, hogy TEJpép, az miért meglepő, hogy TEJport tartalmaz? csak nem viccből hívják tejnek :)
2016. ápr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!