Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Nálatok mi volt ma az ebéd?...

Nálatok mi volt ma az ebéd? És mi lesz holnap?

Figyelt kérdés
Nálunk zöldségleves, tejfölös csirke tésztával. 15 hós babucim.

2016. ápr. 22. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
21 hónapos. ma céklakrém leves volt, és zöldbab főzelék tükörtojással. holnap ponty lesz paradicsomosan elkészítve és hozzá pirított hagymás krumpli
2016. ápr. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Ma nem kapok kaját. Holnap meg a maradék lesz.
2016. ápr. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bableves, sült lazacszeletek rizzsel és salátával (külföldön élek, itt olcsó a tengeri hal).

Holnap maradék bableves mellé valószinűleg csirkecombot sütök szósszal és párolt spárgával, de még lehet, hogy inkább bacon szalonnás - disznóhúsos tekercset csinálok a spárgából.


A picim 3 hónapos múlt.

2016. ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Bocsánat, nem vettem észre, hogy ez a kérdés a babák ételeiről szól... Természetesen nálunk ő még nem eszik :).
2016. ápr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sárgarépa paszernàk zeller csirkemàj volt a lassan 8 hónapos lànyom ebédje. Holnapra még passzolok, àltalàban mindig frissen csinálom ami épp eszembe jut és van itthon.
2016. ápr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Én egy szenyát ettem ebédre. Holnap nem tudom.
2016. ápr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Betu ***** válasza:
13 hónapos a kisfiam. Rakott zöldbab volt az ebéd. Holnap tojàsleves lesz, valamint csirkemàj krumplival.
2016. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!