Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » 1 éves babának milyen tejtermé...

1 éves babának milyen tejtermékeket lehet adni? Milyen márkájú, ki mit ad?

Figyelt kérdés
A tápszert nem fogadja el 2 hete.
2016. ápr. 25. 10:30
 1/2 Bella169 ***** válasza:
70%

Natúr joghurt, kefír (ezekből azok amik csak tejet és élőflórát tartalmaznak, semmi mást)

túró,és natúr sajt (sajtból krém, füstölt, penészes és társai csak 3 éves korban)

1 évesen be lehet vezetni a tejfölt is már.

Az engedékenyebb ajánlások 1 éves kortól mondják a tehéntejet, én várok vele 2 éves koráig. Addig ha nincs tejem, 1 éves kor felett junior tejitalt fog kapni.

2016. ápr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én 1 évesen vezettem be a tehén tejet a védőnővel konzultálva. vegyesen tejitallal este, mert ugye annak van vitamin tartalma, reggelire pedig tisztán, csakis minimum 3,5%-ost, cserpes tejet vagy ha ahhoz nem jutottam akkor a Sparos zöld Bio tejet, házi tejet azért nem, mert valahogy nem bízom benne, nincs ismerősöm aki ilyennel foglalkozik, idegentől meg nem mertem ilyesmit, ki tudja milyen körülmények közt tárolja. a boltiakat azért bevizsgálják.


sajtot, joghurtot, túrót már 8 hónapos korától kap, a sógornőm táplálkozás kutató, tőle kértem tanácsot, ő a Nádudvarit javasolta, sajtból pedig a Tollet hogy azoknak viszonylag ár érték arányban jó az összetétele. Nem mindig fogadtam meg mert pl a Tolle trappistája ízre állagra szerintem borzasztó.

2016. ápr. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!