Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hova tűnt a hipp jó éjszakát...

Hova tűnt a hipp jó éjszakát termékcsalád? A zab-almásat lehet vhol kapni?

Figyelt kérdés
Hipp Gute Nacht Hafer-Apfel milchbrei,ezt keresem,annak idején otthon is lehetett kapni, most meg a hipp magyar oldalàn sincs fent?! Mi van??? Komolyan külföldről fogom tudni megrendelni vagy az ismerősöktől függök majd,hogy jàr-e vki pl ausztriàban?!
2016. ápr. 29. 04:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Sima almas zabkasa. Keszitsd el te.
2016. ápr. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért szerintem annyira nem katasztrófális a helyzet,hogy külföldről kelljen behozatni,nem egy életmentő gyógyszer ez :D

Amúgy igen,készítsd el te.Az én lányom imádja a zabkását,én úgy szoktam,hogy sima zabot vízben (de lehet sima tejben,kókusztejben,rizstejben,mandulatejben is ) megfőzök,mikor jó puha bele almát reszelek.De mehet bele csipetnyi fahéj,úgy is Isteni,vagy ha már nagyobb a gyerek akkor kicsi méz,cukor,mogyoró,rengeteg recept van a neten nagyon jól lehet őket variálni és nincs benne semmi car mű dolog,hanem az amit te raksz bele.

2016. ápr. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Igen szoktam én is csinàlni anno a fiamnak, ez meg az uti cucc illetve a ritka gyors vacsi volt. Egyébként ez bio kaja.

De csak érdekességként leìrom a hivatalos vàlaszt:

A hipp cég magyarorszàgi leànyvàllalata ezt nem forgalmazza csak a jó éjszakàt üveges termékeit. Viszont a müller tart ilyet mert ők nem magyarorszàgról szerzik be a hipp termékeket,hanem az anyacégtől. A hipp kb a termékeinek negyede kapható nàlunk( szerintem a vacak és dràga része).

Tehàt a müllerben elviekben van.

2016. ápr. 29. 13:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Én Dunaszerdahelyen veszem a Kauflandban.
2016. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!