Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Főzeléket anyatejjel hígítva...

Főzeléket anyatejjel hígítva nem eszi a kislányom. Másnál is volt így?

Figyelt kérdés

2 hónapos korig csak anyatejes volt, utána tápszert is kapott. 4,5 hónapos kora óta nem fogadja el a cicit. Addig fagyasztani is tudtam anyatajet. Most 6,5 hónapos és lassan kezdünk kiváltani egy étkezést. Már szépen kanalazik, az új ízek iránt is érdeklődő, de ha anyatejet keverek bármibe, azt az ételt elutasítja.

Megkóstóltam a felolvasztott anyatejet:), nekem elég vas íze van, de különben édes.

Ti mit csináltatok hasonló esetben? Kidobtátok a tejet, vagy még próbálkoztatok? Van értelme próbálkozni?


2016. máj. 3. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Velünk is így volt! :( Én nem erőltettem ( a tápszerrel hígítottat se ette meg)

Nekem szerencsére van egy barátnőm akinek odatudtam adni a fagyasztott tejcsit, az Ő babája szívesen ette így a főzeléket! Szóval nálunk sem a tejjel volt gond csak a lányomnak nem kellett úgy a kaja...

2016. máj. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Olyan ètelt adj a babànak, amit te is szívesen megennèl! Szerintem felesleges belekeverni tápszert vagy fagyasztott anyatejet a főzelékbe. Védőnot kérdezd meg, hogy el tudod-e ajándékozni, tudna-e segíteni.
2016. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még próbálkoznék az anyatejjel, hiszen az a legjobb a babának, és ha már ott van a fagyasztóban, akkor kár lenne kidobni. Esetleg keverj bele kicsit kevesebbet vagy próbáld máshogy kombinálni az összetevőket.
2016. máj. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és tippeket!
2016. máj. 8. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!